Poznaje li neko ovo auto ?

Poznaje li neko ovo auto ?

Član
Goorio sam mu i ja da proda ovog svog i uveze sebi nadje tamo po svom ćejfu i sa manje KM al et njemu se ovaj svidio :D
 
Član
sad ja u njemackoj htjeo uzet BMW e46 320D M optic, crni, isto ima lijepe neke felge neobicne, cijena mu bila 2200 eura turbina otisla. Kilometre nisam gledao, ima covjek 8 guma, i auto je bilo 2002 godina
 
Član
Šta bi nama sada tvoj post trebao značiti? :lol::lol: Auto koje nije voznom stanju sa nepoznatim brojem kilometara se prodaje za neku cifru i šta?

Ovaj bmw se preko slika čini dobar al cijena je pojaka bez obzira na moguće dobro stanje. Dobro i očuvano auto ćeš morati dobro platiti i vani. Na dobrog 325i, 328i i 330i ispod 4000 eura teško da možeš naći. Slabije motore i dizele možeš ali to nije to;)
 
Član
Auto nije lupan, lijepo radi i jos bolje ide. Odrzava se redovno jer momak je bas pedantan sto se toga tice. Ove felge je nabacio prije 10ak dana i eto svi se okrecu... Za cijenu ne bi da komentarisem jer nisam upucen u cijene BMW-a, uglavnom dobar auto... ;)
 
Član
sta tvoj bmw i 5400 KM i istice mu jos registracija :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: :icon_question: prijatelju saberi se malo
 
Član
arminnn je napisao(la):
sta tvoj bmw i 5400 KM i istice mu jos registracija :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: :icon_question: prijatelju saberi se malo


Ne razumijem kome si ovo napisao :icon_question::icon_question: :D:D
 
Član
Koja je realna cijena doplaate otprilike na ovo auto evo mog trenutnog http://www.pik.ba/artikal/7003998/bmw-e46/
 
Super Moderator
Sad hoces i diesela? Ja ne bi ganjo kupea jer je sedan ljepsi i bolji al za dobrog ces morati spremiti 5000.. Za ovog ja ne bi dao preko 3500 do 3800 kapak
 
Član
20 god imam ne treba mi za sad 4 vrata mnogo mi se vise svidjaju auti sa dvoja vrata ali ne sepeti nego nesto kao ovaj coupe i sa jacim motorom , naravno uzeo bi i dizela sa 3.0 motorom i on je preko 170 ks ;) a eto stavio sam najnizu cijenu auta na piku znaci auto ispravno dajem za 7500 km fixsno i ako ode idem u sloveniju uvesti sebi nesto za te pare mogu e60 kupiti nemoram ni cariniti imam slovensko prebivanje ;)
 
Top