Poznaje li neko ovo auto ?

Poznaje li neko ovo auto ?

Član
Pozdrav za par dana dolazim kuci pa zelim da promijenim trenutno imam bmw e46 318 sa 1.9 motorom sve klasika znaci ono vise za roditelje vozilo e sad sam ja to vozilo dobio na poklon i zelim da mijenjam za nesto po svom ukusu .
Evo vec par dana pregovaram sa jednim momkom na piku i naj vjerovatnije da cu u subotu otici pogledati auto i ako bog da kupiti ga , a radi se o Bmw naravno E46 ali 328i .Momak je iz Prnjavora okolina Banja Luke . Interesuje me dali neko poznaje ovo auto i u kakvom je stanju ?
Jos jedno pitanje jel ima neko iskustva sa ovim autom pricao sam sa idosa , on mi je sve super rekao i vjerujem da je tako naravno potrosnja me bas puno i ne interesuje kuci sam sedmicu dvije mogu odvojit za gorivo malo vise interesuje me servis ovo ono , mane ovog motora itd ?
Evo o ovom autu je rijec ;)
http://www.pik.ba/artikal/6771657/bmw-328-ci-e46-coupe/
 
Član
Ja vidjam ovog Bmw-a veoma cesto.Auto je pijava,predobro uzivo izgleda,svi se okrecu.Sad da li je lupan i to neznam,znam da je sad u odlicnom stanju.
 
Član
Hvala drug moj ima mocne feluge 19 coli , na slici izleda perfektan siva unutrasnjojst sa m sicevima 2.8 motor , dali zna jos neko vise ?
 
Super Moderator
Nisam ni otvorio link znao sam da se o ovom radi, jer sam ga gledao par puta na piku i uvijek kad ugledam ovaj oglas otvorim i pogledam slike :D
Vidi se da je BMW dobar nema tu puno price, vidi se da ga vozi neko ko zna sta fino izgleda i ko pazi auto
Felge su super, nisu po mom ukusu, al o tom se ne raspravlja, ja bi ga otisao vidjeti svkako ;)
 
Član
Ja sam sve dogovorio dao mu i ponudu svog i 5000 km cekam odgovor i da dodjeem u bosnu idem po njega ako bog da !
Arload hvala na pomoci
 
Član
ganjaj kupea sa M-optikom;)
felge su meni odvratne
ide fino 2,8, masina nema nekih bitnijih mana, mada se cuvaj bandera :123:
 
Član
Hoce mog bmw i 5400 km al nema jos registracije mjesec dana pa mi puno jbg znal neko koliko dodje egistacija za njega ?
 
Član
Znas li sta o tom autu ? valjal vredil tih para ?

Pa dobro to je prihvatljivo nije puno ;) nego znali neko nesto vise o ovam autu imal vas Banjalucani gdje??
 
Član
ni u ludilu,kupi ga i vjecno je tvoj,za te pare uvezes mladjeg s manje km i i na ovoj kilometrazi taj motor cucla ulje pofino,tvoj auto je lakse prodati pet puta od ovog...
 
Član
allroad je napisao(la):
Da zaboravio sam i ja napisati da mu je cijena malo jaka

Ipak auto staro 13god ;) Jesi gledo malo vani auta da uvezeš? Nema šansi da tamo bude 2000god e46 5000e + ostalo, troškovi dok ga dovučeš i platiš sve obaveze...
 
Top