pozdrav

pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svak cast za auta, respect za to sto i dalje ostajes vjeran japanu! Tebi Japan na prvom mjestu! Posjecujem ponekad vas forum, nisam aktivan jer sam jos uvijek laik za vas i vase znanje o mitsubishi-ju! Ali procitam s vremena na vrijeme dosta tekstova zanimljivih! A zasto Corolla ae86!? Pa zato sto je to kultno auto drifta i dan danas je vidjamo na najvecim drift takmicenjima! Svaka ti cast i nek' je sa srecom! I Tepsija je jedno vrijeme trazio ovo auto ali nije bio tvoje srece da naleti na auto! Zelim ti ugodan boravak na forumu i ostani nam aktivan!
 
Pozz i dd i od mene, fini autici. A po meni drugi najfiniji:icon_biggrin: Ipak je to Eclipsa 2g i ujedno meni najljepsa, a i boja po meni najbolja, pa tako da nema se sta dalje pricati...A i Toyota je svakako nesto posebno za prave ljubitelje Japanaca koji znaju takvo auto cijeniti
 
pozdrav drug ..procito sam ono sa drugog foruma sto si napiso,hehe poprilicna zaebancija ti je bila oko narucivanja motora ali eto ispalo je predobro..a sto se tice one corolle, i ovdje u australiji su poprilicno rijetke i cijenjene..stvarno su predobre.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top