pozdrav

pozdrav

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav svima od kristijana (26) iz zagreba.
član sam mitsubishi team croatia
mitsubishi-club.hr
zaljubljenik sam u tuning vec duze vrijeme, volim aute, volim haklati zavoje, bacati na bok, i sve sto vole mladi.
ne volim ricere, kič na autima, te sveopci neukus..
po mojoj formuli tuning krece od motora, pa ovjes, pa unutrasnjost, pa onda vanjstina.
prvi auto mi je bila katrica, tj renault 4 aka kišobran. nemam sliku, auto sam dobio od starog za 16ti roćkas.
onda sam imao fičeka,
picture024gi8.jpg


pa je na red dosao mitsubishi,
eclipse 1g
m8uc3.jpg


pa opet mitsu,
eclipse 2g
lbcce5c173d9a45f7043a1fnl2.jpg


2g je jedini jdm turbo u europi i šire, motor je stigao iz osake, instalacije/komp/ecu/ic iz USA.
vise na http://go-drift.com/forum/showthread.php?t=317
klipsa je prodana prosli vikend,
ja sam ispunio san i uspio pronaci corollu ae86 koju trenutno vozim
auto je 85' godiste,1.6 16v busen na 82 mm, wiseco spic klipovi, dastek unichip- od bitnih stvari. od rice-a imam bixenon kit, elektricne podizace, daljinsko centralno, paljenje na daljinski itd... pila je zdrava limarijski, motor je rebuildan, unutrasnjost kao iz tvornice,lsd funkcionira-
img5995kp2so8.jpg
 
Član
Pozdrav! :)

samo mi nije jasno sto onakvu eclipsu zamijeni ovom starudijom haman da je ferrari... :lol:
 
Član
zasto klipsa za corollu?
hachi (corolla ae86) je jedan od trazenijih auta danas (predzadnji koji se prodavao u hr je otisao sat vremena nakon objave oglasa, ja svog uspio ugrabit nakon sat i pol objave), jako rijedak,dobar primjerak nije ispod 5 kila eura nigdje u svijetu, proslavljen davnih dana od real life drift kinga keichi tsuchiye, famoznog pluspy videa radi kojeg je izgubio licencu , do cinjenice da hachi ima poklonike i fanove diljem svijeta, svoj film (initial d) i animirane serije, pojavljuje u igricama te najbitnije, neizostavni dio svakog ozbiljnog drift natjecanja. i naravno fenomenalan uphill/downhill grip auto, postoje milijuni filmica sa face to face sa mnogo jacim autima...
probati google-ati ili youtube-ati ae86.... auto je davne 83',kada se poceo proizvoditi,u serijali imao 130ak ks, zadnji pogon sa 1.5 lsd-om, i svega 900 i kusur kg tezak....do the math....
ali najbitnije od svega, to je moj dream car, i nije mi zao klipse ;)
 
Član
Dobro nam dosao,auto ti je extra,a ovima sto su te pitali zasto si eclipsu zamijenio sa corollom daj jedan krug i shvatice te :)
 
Član
KRISTIJAN je napisao(la):
zasto klipsa za corollu?
hachi (corolla ae86) je jedan od trazenijih auta danas (predzadnji koji se prodavao u hr je otisao sat vremena nakon objave oglasa, ja svog uspio ugrabit nakon sat i pol objave), jako rijedak,dobar primjerak nije ispod 5 kila eura nigdje u svijetu, proslavljen davnih dana od real life drift kinga keichi tsuchiye, famoznog pluspy videa radi kojeg je izgubio licencu , do cinjenice da hachi ima poklonike i fanove diljem svijeta, svoj film (initial d) i animirane serije, pojavljuje u igricama te najbitnije, neizostavni dio svakog ozbiljnog drift natjecanja. i naravno fenomenalan uphill/downhill grip auto, postoje milijuni filmica sa face to face sa mnogo jacim autima...
probati google-ati ili youtube-ati ae86.... auto je davne 83',kada se poceo proizvoditi,u serijali imao 130ak ks, zadnji pogon sa 1.5 lsd-om, i svega 900 i kusur kg tezak....do the math....
ali najbitnije od svega, to je moj dream car, i nije mi zao klipse ;)
svaka cast... :) ja se stvarno ne kuzim u Japance... :)
 
Član
opa,fino poceo,a extra zavrsio,japanci su japanci,mozemo mi i ja svoje europljane sredjivati,al japanac je japanac,nekad cu nadam se kupiti hondu kakvu :)
dobrodosao i stay active
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top