pozdrav...

pozdrav...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Momci djevojka je dugo tu, vi ste novi tu jos uvijek, molit cu vas da malo pripazite sta pisete. Ban vam negine ponovi li se jos jednom ovako nesto, molit cu vas da je postujete ne samo kao zenu nego i prijatelja. Zamolit cu vas da se izvinete djevojci i da pripazite u buduce.
 
Član
Fele je napisao(la):
Momci djevojka je dugo tu, vi ste novi tu jos uvijek, molit cu vas da malo pripazite sta pisete. Ban vam negine ponovi li se jos jednom ovako nesto, molit cu vas da je postujete ne samo kao zenu nego i prijatelja. Zamolit cu vas da se izvinete djevojci i da pripazite u buduce.

1. Ok zezo sam se malo, mozda neslana sala, dug i naporan dan!
2. Izvinuo sam se javno djevojci!
3. Izvinuo sam se preko pp djevojci i nije zamjerila!
4. Prijeti banom nekom drugom!
5. Mozes ga staviti odmah jer je ovo zadnji put da ja udjem na ovaj forum!

Pozdrav drustvo! ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Svima je nama dug i naporan dan. Ja sam tu da nebi doslo do toga sto je danas doslo, dakle da upozorim i prekinem da neode daleko, ja ne citam vasu PP pa i neznam da si se izvinuo, Banom cu prijetiti onome ko ga zasluzi jer zato i postoji, stavit ti ga odmah necu jer sam te samo upozorio i nisi nista napravio cime si ga zasluzio, a do tebe je hoces li vise uci na ovaj forum.
 
id.goPLAY je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Momci djevojka je dugo tu, vi ste novi tu jos uvijek, molit cu vas da malo pripazite sta pisete. Ban vam negine ponovi li se jos jednom ovako nesto, molit cu vas da je postujete ne samo kao zenu nego i prijatelja. Zamolit cu vas da se izvinete djevojci i da pripazite u buduce.

1. Ok zezo sam se malo, mozda neslana sala, dug i naporan dan!
2. Izvinuo sam se javno djevojci!
3. Izvinuo sam se preko pp djevojci i nije zamjerila!
4. Prijeti banom nekom drugom!
5. Mozes ga staviti odmah jer je ovo zadnji put da ja udjem na ovaj forum!

Pozdrav drustvo! ;)

neka te sa rajom
 
Putovanja.ba
Administrator
Evo procitaj pa cemo diskutovati

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=2
 
Član
dobro nam dosla,a ove kolege sto govore da idu ce ostati 100% bar ja ni jednog ne znam koji je otisao (zauvijek) kad je rekao da ce;)
 

IGY

Član
ja sram da me bude tek sam sad vidio da ti nisam pozelio dobrodoslicu
e pa dobro nam ti dosla, i ako si vec dugo clan
 
Putovanja.ba
Administrator
Nista sutra sa posla jedan parfem ili ako nista olovku, karmin, maskaru, sjene ili sta jos ima :lol:
 
ninana je napisao(la):
Hehee hvala. A ima djevojka, a ti ne znas. Salim se.
A smart, zato sto mi se jako jako svida i tako neobicno a lijepo auto (meni, vecini nije). :)

pa vidi stvarno, ti si već duže vrijeme tu, a ja nisam primijetio, sram me bilo :icon_redface: a malo je i do tebe, slabo se uključuješ u ove rasprave, kako sam mogao primijetiti! :icon_smile:
nadam se da ćeš doći na neko okupljanje da nam malo popraviš prosjek!! :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top