pozdrav...

pozdrav...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta ima ninanan :) he taj ti megan moze proci ali toj dizel zar se to jos krade :)

pozz, i dobro dosla
 
pa dobro dosla,i ostani aktivna naravno...vidi,vidi ti nasih momaka cim je zensko otvorilo temu odamah 3 stranice,neka neka...:)
A sto se okupljanja tice bilo je predobro,samo hocu i ja da se malo vozim sljedeci put ce neko drugi snimati;-)
 
Član
Hehee hvala. A ima djevojka, a ti ne znas. Salim se.
A smart, zato sto mi se jako jako svida i tako neobicno a lijepo auto (meni, vecini nije). :)
 
Član
Micky je napisao(la):
jel to neka razlika izmedju 90 i 115? hehe pozz i dobro dosla

Postao si covjek, kupio si hondu! RESPECT! :D:D:D

Nego gledaj ti bagre nase, cim nesta dodje sto sjedeci piski odmah se razvuce tema ko hodza teraviju! :icon_rolleyes::lol::icon_rolleyes:
 
Član
Nego gledaj ti bagre nase, cim nesta dodje sto sjedeci piski odmah se razvuce tema ko hodza teraviju!

Iskreno nije ti bas komentar na mjestu, ja kao prvo nisam "NESTA STO SJEDECI PISKI", jer nisam nikakva zivotinja niti nesto tako slicno...
A tvoj komentar je jako neukusan :icon_redface::icon_eek:
 
Član
ninana je napisao(la):
Nego gledaj ti bagre nase, cim nesta dodje sto sjedeci piski odmah se razvuce tema ko hodza teraviju!

Iskreno nije ti bas komentar na mjestu, ja kao prvo nisam "NESTA STO SJEDECI PISKI", jer nisam nikakva zivotinja niti nesto tako slicno...
A tvoj komentar je jako neukusan :icon_redface::icon_eek:

Auuu, sto se ti upali odmah... Nista nije lose misljeno ba.. ccccccc
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top