Pozdrav svima!

Pozdrav svima!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prednji ti je super ispao, meni se bas svidja. Jesi li kontao da ofarbas lajsnu naprijed ovu crnu isto u boju auta?
 
Član
trizex je napisao(la):
Prednji ti je super ispao, meni se bas svidja. Jesi li kontao da ofarbas lajsnu naprijed ovu crnu isto u boju auta?
E, hvala!
Jesam, ali jednostavno nemam trenutno vremena za takav zahvat.
Imam priređen sav materijal (git, špricgit, primer, boju...) samo da malo zatopli, pa ću se bacit na to.
Farbat ću lajsne i zadnji branik u boju vozila; samim tim i prednji.
Jedino ne znam za kvake! Kako i čime ih ofarbat da se ne guli boja od upotrebe?
Jel imaš kakav prijedlog?
 
Član
Eh za kvake ne znam ni ja, da se ne gule....Jesu li plasticne?
Ja svoju haubu, pragove, obrve i jos kamaru neke plastike cekam da lakiram, poslije nove god cu vjerovatno...
 
Član
kod mene je auto sto se tice vanjskog izgleda skroz u fazi raspadanja.oba blatobrana su zakacena (posljedica alkohola u venama i zatezanja rucne po snjegu), hauba je sva istackana od kamencica i sta ja znam, obrva mi je na jednoj strani spala kako sam prao auto, ukratko RASPADA SE hehehe.Al imam sve vec dogovoreno na proljece da se radi pa me ono manje vise boli briga za svim jer znam da ce na proljece bit u boljem stanju nego sto je bila kad je izasla iz fabrike u ceskoj hehehehehehe.pozzzz momci i samo lagano nece sredjivanje nigdje pobjec.
 
Član
eddo je napisao(la):
kod mene je auto sto se tice vanjskog izgleda skroz u fazi raspadanja.oba blatobrana su zakacena (posljedica alkohola u venama i zatezanja rucne po snjegu), hauba je sva istackana od kamencica i sta ja znam, obrva mi je na jednoj strani spala kako sam prao auto, ukratko RASPADA SE hehehe.Al imam sve vec dogovoreno na proljece da se radi pa me ono manje vise boli briga za svim jer znam da ce na proljece bit u boljem stanju nego sto je bila kad je izasla iz fabrike u ceskoj hehehehehehe.pozzzz momci i samo lagano nece sredjivanje nigdje pobjec.

Blago se tebi, ali ja ga ocima ne bi mogao gledati takvoga. Pola praga(u 2 dijela su mi) mi je otpalo(snijeg), pa nisam mogao izdrzati jutro da ga ne prikacim ponovo, i jedini razlog sto sam ga ponovo skinuo je jer mi je pukla kopca pa bolje da ga skinem dok mogu, neg da otpadne pa da ga pregazim :)
 
Član
trizex je napisao(la):
eddo je napisao(la):
kod mene je auto sto se tice vanjskog izgleda skroz u fazi raspadanja.oba blatobrana su zakacena (posljedica alkohola u venama i zatezanja rucne po snjegu), hauba je sva istackana od kamencica i sta ja znam, obrva mi je na jednoj strani spala kako sam prao auto, ukratko RASPADA SE hehehe.Al imam sve vec dogovoreno na proljece da se radi pa me ono manje vise boli briga za svim jer znam da ce na proljece bit u boljem stanju nego sto je bila kad je izasla iz fabrike u ceskoj hehehehehehe.pozzzz momci i samo lagano nece sredjivanje nigdje pobjec.

Blago se tebi, ali ja ga ocima ne bi mogao gledati takvoga. Pola praga(u 2 dijela su mi) mi je otpalo(snijeg), pa nisam mogao izdrzati jutro da ga ne prikacim ponovo, i jedini razlog sto sam ga ponovo skinuo je jer mi je pukla kopca pa bolje da ga skinem dok mogu, neg da otpadne pa da ga pregazim :)

hehe nije mi tesko jer imam punu sliku u glavi kako ce da izgleda kad se zavrse radovi hehe
 
Član
ma super je vama ja sam naletio na trotuar nije se vidio u snjegu i odvalio sam neko zeljezo ispod visi mi pun ***** limarije odozdo i lupa mi zadnji tocak cudno joj cekam samo kad se raspadne... moram na servis pod hitno... ovaj snjeg je zlo ebem ga ja...
 
Član
Ja sam opet imao srece, htio da se uparkiram, i isao mozda 5kmh i nasadio se na onu gljivu jebenu postavili kod jarana ispred ulaza i nije se vidjela od snijega, sreca branikom samo zakacio, nije nista ostalo. Da sam spustio auto kao sto Huka davi, sad bi branik novi trazio :p
 
Član
pozz...dobrodosao...auto je ok...samo ova srebrna mrezica bode u oci.......moje misljenje mrezicu u crno,retrovizore u boju auta i makni onu naljepnicu "cini mi se da pise v8".......i bit ce 10 puta ljepsi.....
 
Član
Nema više Venta!

Pozdrav svima!
Nije me bilo dugo (Isključili mi telefon)
Venta sam prodao, a nabavio sam Mazdu 323 1,3 16V 92.g. Hatchback!
Sad je polako sređujem.:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top