Pozdrav svima!

Pozdrav svima!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da se predstavim:
Zovem se Dario, iz Vinkovaca sam, vozim VW Vento 1,8 CL 1994. god.
Počeo sam ga tunirati...
Za ovaj portal sam čuo samo riječi pohvale od kolege Dragana iz Otoka (VR6 dream):icon_smile:
Ovako je Vento izgledao kad je kupljen
[attachment=4124]
Ovako izgleda (od posljednjeg slikanja)
[attachment=4125]
Kad ga završim uslikat ću ga i predstaviti u cjelosti!
Pozdavw
 
Član
Dobrodosao ;)

Fino auto, al bogati zasto ovi "krom" retrovizori, nastavci na brisacima, i siva mrezica naprijed? Ne idu nikako siva i crvena u toj kombinaciji. Da ti je mrezica naprijed crna bilo bi jos bolje.
 
Član
hej znate sta sam ovdje inace primjetio, ovdje nicije auto nije "napucano", "sredjeno" ili ako nista "uradjeno" do to granice da mu niko ne doda a nevalja ti to a nevalja ti ono, a mogo si ovo vako il mogo si ono nako a pola tog svijeta koji govori vako nako nema uopste svog auta, il mozda ima al se radi o golfu 1 il golfu 2 sa rupama u podu i sta ja znam.Dajte ba ljudi nek svako gleda svoj tuning kakav je a ostalima dajite savjete samo onda kad se od vas to i trazi.Momak nikog nije pito trebal se sta na ventu mjenjat il sta ja znam.trazili ste da postavi slike eto postavio vam je slike i sad bi vi odjednom da on mjenja svoje auto u koje je ja vjerujem ulozio dosta para i za koje ocekuje da mu ljudi kazu da je dobro a ovdje vala kako gledam to nece dobit ni odkog.Ovdje jedino uspjevaju oni "frajeri" sto kupe sebi bmw-a stave kakve velke i siroke felge, izbace sliku i odjednom su oni care moj napucani do zla boga,a sav ovaj smrtni svijet sto od obicnog auta pokusava napravit nesto vrijedno za pogledat,oni vazda dobivaju extra dosadne kritike.

@renault R-5 momak je vec dao pare za retrovizore koji se njemu svidjaju.al ako ti mislis da bi mu pasali drugi, kupimu i posalji mu.usput mu posalji i dodatnih para da moze platit majstoru da mu ih postavi.pa nek ti mali slika i posalje sliku da mozes sebi parit oci i vikat kako je lijep vento.

manje vise isto vazi i za tebe trizex i za sve ostale na ovom forumu koji bi mjenjali nesto po tudjim autima

mali cuo za forum i lijepo napiso da nije cuo nista sem dobro i pozitivno o ovom forumu a vi bi odmah da mu se serete po njegovom radu i trudu pa vala sram vas bilo....
 
Član
eddo je napisao(la):
hej znate sta sam ovdje inace primjetio, ovdje nicije auto nije "napucano", "sredjeno" ili ako nista "uradjeno" do to granice da mu niko ne doda a nevalja ti to a nevalja ti ono, a mogo si ovo vako il mogo si ono nako a pola tog svijeta koji govori vako nako nema uopste svog auta, il mozda ima al se radi o golfu 1 il golfu 2 sa rupama u podu i sta ja znam.Dajte ba ljudi nek svako gleda svoj tuning kakav je a ostalima dajite savjete samo onda kad se od vas to i trazi.Momak nikog nije pito trebal se sta na ventu mjenjat il sta ja znam.trazili ste da postavi slike eto postavio vam je slike i sad bi vi odjednom da on mjenja svoje auto u koje je ja vjerujem ulozio dosta para i za koje ocekuje da mu ljudi kazu da je dobro a ovdje vala kako gledam to nece dobit ni odkog.Ovdje jedino uspjevaju oni "frajeri" sto kupe sebi bmw-a stave kakve velke i siroke felge, izbace sliku i odjednom su oni care moj napucani do zla boga,a sav ovaj smrtni svijet sto od obicnog auta pokusava napravit nesto vrijedno za pogledat,oni vazda dobivaju extra dosadne kritike.

@renault R-5 momak je vec dao pare za retrovizore koji se njemu svidjaju.al ako ti mislis da bi mu pasali drugi, kupimu i posalji mu.usput mu posalji i dodatnih para da moze platit majstoru da mu ih postavi.pa nek ti mali slika i posalje sliku da mozes sebi parit oci i vikat kako je lijep vento.

manje vise isto vazi i za tebe trizex i za sve ostale na ovom forumu koji bi mjenjali nesto po tudjim autima

mali cuo za forum i lijepo napiso da nije cuo nista sem dobro i pozitivno o ovom forumu a vi bi odmah da mu se serete po njegovom radu i trudu pa vala sram vas bilo....


Valjda niko nije ništa loše mislio, nećemo se sad ljutit bezveze, iako nekad ljudi znaju malo previše kritizirat. Prijedlozi su dobri dok se ne pretjera s njima...toliko o tome
 
Član
E da...pa dobro došao drugar! Lijepa ti je crvena vozilica, čuvaj je i nek ti traje. Naravno, kad nešto napraviš, uslikaj i pohvali nam se, pozdrav!
 
pozdrav dobro došao gledo sam auto već na club croatia vento je fin ali za moj ukus bi mu bolje stajala gore maska od g3 bez znaka retrovizori obični to je to
 
Član
Eddo, nisi u pravu. Da ne citiram dzabe, POENTA foruma je razmjena iskustava, ideja, razmisljanja, da dajemo jedni drugima prijedloge. I napisao sam gore, meni se svidja ovaj vento, i sta bi JA na njemu uradio. Kad sam i ja svoje auto postavio, postavio sam ga u nadi da ce mi neko dati ideju, nesto sto je meni promaklo, a sto bi dobro izgledalo, a ne samo da pokazem sta sam ja to skarabudzio.
 
Član
Ma razumijem ja to ba sve, mozda sam i ja malo pretjero gore, neznam bio sam nesto nervozan i tak hehe. Mada ono nekako kontam ono mali dobio auto napuco ga i sta ja znam, presretan je s njim jer ono jbga znam i sam kolko vremena, truda i para treba ulozit da bi sredio auto, i onda kad ocekujes pohvale dobijes nevalja ti ovo nevalja ti ono i sta ja znam,pa sam moro iz nekog razloga reagovat na to hehe. Nemojte me uzeti za zlo.

A meni licno vento je prelijep i i ja bi mozda neke stvari uradio drugcije, al boze moj kad se sjetim kad sam tek polozio i poceo sredjivat svoje prvo auto, tad je ono meni izgledalo ono jbga, a danas kad se sjetim na kakav je to cobanluk licilo hehehehehehehehehehehehehe

Al covjek mora krenut od neceg i probat sve i svasta da bi steko neki odredjeni nivo ajd da kazemo ukusa pa da bi znao sta ce izgledat dobro na autu a sta ce bit cobanluk hehe.

Pozdrav i stvarno se nadam da nisam nikoga uvrijedio.
 
Član
Znam ja dobro da ovo niklovano ne ide uz ova kola,
Retrovizore ću bojat u boju vozila (čim se snijeg otopi),
mrežica će biti crna, ono sa brisača mi je ionako otpalo na autoputu...
MA SVI STE VI DEČKI OK!
Da vidite šta su mi pisali na VWclubu Croatia!?
To pas s maslom ne bi pojeo!

Respect svima, a ne samo njima!
 
Član
@eddo, ma oke, kontam, niko mu nije nista zlonamjerno mislio ;)

@dario - e to vec jedva cekam da vidim :) hehe, sa srecom, samo naprijed
 
Pozdrav Dobra vozilica, svidja mi se ova prva karambolka sto si stavio, gdje se moze nabavit ako nije tajna?
 
Član
Aaaaaaaa,branik!
Ne znam na koji misliš pod "prvi".
Na prvoj slici je njegov originalni, a sad i na drugoj slici je nastavak SS design, koji je u kompletu sa pragovima.
Imam i zadnji, ali je ovo set bio za G3, pa sam imao raznih prepravaka na prednjem, a zadnji nema teorije stavit.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top