PoZDRAV svima!!!

PoZDRAV svima!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav veliki i dobro dosao! Imas lijepe planove za pocetak, samo nastavi i budi uporan!
 
Član
Hvala vam svima za komentare i podrsku,jer sam pocetnik tako da mi vasa misljenja i savjeti puno znace i naravno da cu ih prihvatiti,jer vecina vas je iskusnija i starija i prosla sve ovo sto mene ceka...pozz...
 
Član
dobrodosao,jos jedan vw,tu sam isti smo,mozes naci tih farova po ebayu a mozes i kod nas,vidi sa cattom on ti moze nabaviti,mada fabricki xenoni su poskupi,al kitovi ovi to nije
 
Član
ma sta reci jako jako fin golf i ocuvan... odrzavan po ps-u a sto se tice 110 ks sasvim dovoljno mada se i to moze povecati :) cip tuning i cao mao bao :) a sto se tice golfaca kad napravis par izmjena sto sam ti govorio bit ce to jako jako lijep golf ali samo kultura i bez fuseraja i kica... clean look pravi... pozz
 
Član
hehehe...hvala svima a posebno mom braci Piketu...ma naravno,bice promjena dosta,sad u januaru treba da uradim neke izmjene,ali nish pretjerano...poozz za sve...
 
Član
Usput,volim bi da iskoristim priliku da pohvalim golfa od clana lov2xlr8...Stvarno golf je klasa,nish pretjerano a utegnut do bola...Ima jedan od najboljih zvukova u gradu,ne znam za ostale ali meni se svida pravo i svaka cast vlasniku...Bio sam na jednom manjem okupljanju kod jupitera sa jaranima pa sam vidio da je i unutrasnjost na visokom nivou...To se cijeni...Svaka cast...
 
Član
Nakon sto sam vidio par radova od Lige odlucio sam mu uskoro predati svoje farove...Ali sam u dilemu,pa bi trazio vase misljenje,da li sa postavim samo angel eyes prstenove ili da farove uradim u crno i postavim zajedno i crne kristalne zmigavce...tako da bi sve bilo u kompletu ili da ostavim farove kakvi i jesu i samo uradim angel eyes...
 
Član
Nerko dobar golfac i uvjek dva puta razmisli prije nego nesto uradis ;) puno pozz od mene i sretno sa radovima
 
Član
Iskreno meni je ova kombinacija sa crnim farovima pre, predobra! Ovu cetvorku sam vec vidjao negdje na internetu i svidila mi se pravo! Moja preporuka su ovi farovi i angel eyes! Imas na bhtuning shopu cijenu farova pa razmisli jos jednom!
 
Član
Nema sta,naravno da mi se svidja jer imamo iste aute po marci i snazi,samo druge boje :) .....Ako budes sta radio postavljaj slike da vidimo kako napredujes..i ja trazim neke dijelove pa kad sve saberem nabacujem odjednom.

ps.Samo pazi sebe i njega;)
 
Član
Pozdrav svima.Izvinjavam se,ovih dana sam bio veoma neaktivan ali imao sam nekih problema.Hvala vam svima za savjete.Sto se tice radova za dvije sedmice slijedi neki radovi koji se ne mogu nazvati bas tuningom,ali et...Hocu da narucim nove rukohvate u unutrasnjosti i josh pojedine plasticne dijelove koji su se isparali,te cu staviti novi cd/mp3 player,ustvari hocu da unutrasnjost dovedem do neke fabricke proizvodnje,jer su neke stvari stvarno ofucane a to me nervira nenormalno,vise volim da je unutra lijepo nego da su napolju neki spojlercici mada sve ima svoje i svako ima svoje prioritete.Takoder braca(pike_gti) treba da mi donese novi plasticni nastavak za prednju karambolku,jer je trenutni popucao od trotovara...Hvala braca...pozz za sve...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top