PoZDRAV svima!!!

PoZDRAV svima!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znaam...Vozim ja njeg cesto,ustvari gdje god imam prilikuu,ovak gdje nema policije i tak...Jesil ti nesh na svom radio,koliko dugo ga vec imas i tak?
 
Član
Nisam siguran,ali ja mislim da mi je catto komsija,jer sam vidio njegovog golfa 5 2.0 TDI sportline na forumu,pa cu vidjeti s njim...Golf mu je masina,ono cudo se jednom vidi i ne zaboravlja...
 
Član
nisam nista radio...
imam ga od drugog mjeseca ove godine.
jedino sam stavio xenon svjetla.
i razbio ga prije 1 mj.
 
Član
heheheh...DObar taj neki lik...A koliko si xenone platio?Ja sam planirao ovih dana da uzmem angel eyes farove,ali sam bio u kontaktu s likom "liga" koji radi angel eyes prstenove,perfektno,pregledao sam par slika i tak,ali sam planirao da dam svoje farove i uzmem neke polovne standardne ali sa lecama,ali male su vjerovatnoce da to nadem...
 
Član
Pozdrav novom članu i njegovom Golfu... Nego samo da nešto pitam kad već pišem, neko je spomenuo da je 110 hp puno? Pa nećemo pretjerivat sad ljudi zaboga... :) Auto nemože bit prejako do nekih 250-300 hp... bar se meni tako nekako čini. Nakon toga treba samo znat šta se radi, ali ljepota konja i znat s njima šta se radi, to je prava stvar. Nemoj te se ljutit, ali 11o konja danas ima svaki auto...
 
wigen, ovo je moje misljenje na tvoj komentar. 110KS zvuci kao malo, medjutim dosta toga ovisi i o shasiji u koju je takva mashina i snaga upregnuta...neka auta se bolje nose sa snagom nego druga.. neka auta daju bolju povratnu informaciju nego druga, neka auta daju vise pouzdanja za volanom (varaju bolje) nego druga. neka auta imaju izrazenije podupravljanje ili preupravljanje nego druga. a jedno je njima svima zajednicko; svi zele da ne zaostaju u utrci sa konjskim snagama!
:)
 
Član
Upotpunosti se slazem sa prethodnim komentarom,medutim slazem se i sa wigenom,jer zaista 110 hp nije puno kakve masine se danas proizvode ali samim tim nije mi malo,jer je 1.9 TDI motor stvarno utegnut,a moj golf licno ima i aluminijsku sasiju tako da je dosta olaksan...Medutim ja ne kazem da je to velika snaga,ali kakva se auta krecu po BiH cestama sasvim je solidno...pooozz...
 
Član
hehe evo upravo pogleda one slike sto si uploadovo i na gumama ti pise da si pilot.Jel to istina? hehe. Dobro doso i drug poslusaj savjet ovih iskusnih cikica sto su ti pisali prije mene o sporoj voznji.Vjeruj mi ne isplati ti se razbit tog golfa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top