Pozdrav svima ;)

Pozdrav svima ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Dah, sad vidjo :) Nepostoje te samo malo opruge :D, a naj manje sto ima je 4CM, doduse sve zavisi od proizvodjaca.
 
ne kontam te Daki sta jedan "jedan se mjenja",meni je fiesta taman samo zeru da je niza...jer kao sto ti kazes,ja sam stalno upokretu ne drzim je u voznom parku tako da to nije prakticno ni za mene ni za auto
 
Legend
Ma mislim na to da ako nemas ti ili bilo ko, jos neko auto pored recimo fieste, onda je bolje da je ne spustas, jer vidjeces uzas je to. Popizdices vrlo brzo. Ali ako imas jos neko auto pored nje, da vozas onda ok.
A mislio sam da nema samo malo manje opruge, malo nize :) hocu reci da si primoran najmanje spustit je 4cm, a to ti je da zakacs svaki lezeci.
Ja sam na audiju skoro odvalio cijlu zastitnu plastiku dole ispod motora, a ona je skupa glava boli, nismam ni znao. Polovna na otpadu 70KM jedan dio, a drugi 90. Uzas...
 
Član
Kod mene je BMW naprijed na crvenim oprugama,sad neznam tacno koliko one spustaju,ali ja nemam ama bas nikakavih problema sa struganjem,preko lezecih prelazim sasvim normalno,penjem se na trotoar,rupe,sve OK,jos je kod ovog modela BMW karter jako nisko(najniza tacka vozila),imam i crvene opruge za zadnji trap njih cu postaviti kada budem stavljao ljetne gume.
 
Član
Mislim da onaj ko želi da "spusti" auto , svjestan je da nema više veranja po trotoarima , vožnje po neravnim livadama :lol: , itd .. Ja lično nemam problema sa kratkim oprugama , osim što ponekad malo zakačim spojlerom :D
 
daki kada sam rekao "samo malo",mislio sam na 4-5cm...:)Ali ne znam jos moram da razmislim o tome,jer kao sto sam rekao ne znam da li se isplati to raditi ako auto vozim stalno...a zna se kakvi su nasi putevi,ko rovovi:)Moram jos malo da pogledam i da se raspitam,evo moram kod Al_Galone-a da vidim kako frcera...Koja je "okvirna cijena" tih crvenih opruga?Ono samo da se mogu orijentisati
 
Član
www.ap-studio.hr, na ovoj web stranici sam nasao zanimljive stvari tipa, opruge, amortizeri, angel eyes prednje farove, lexus; led; kristal;kombinacije toga, zadnja svjetla, amortizeri, felge... ima kontakt mail, pa se moze pitati po sifri artikla koja je cijena.. ja sam razgovarao, za par stvari za moje auto, rekli su mi cijene, i da imaju nekoga, cini mi se, u sa, preko koga su dostavljali dijelove.. firma je inace iz zagreba.. eh sad treba uzeti u obzir da je proizvodjac FK Automotive, i da cijene nisu male, ali su dijelovi zamjenski za svaki model automobila, bar su mi tako rekli, sto znaci da svaki dio odgovara u saraf.. daki je bio u pravu za spustanje, najmanji omjer spustanja je 35/40 mm.. prednje i zadnje opruge..

ne kazem da je jeftino, niti da je najbolje rjesenje, nego samo da se mozete raspitati za cijene..

pisemo se :D
 
Član
Neznam jel stela sta pomogla nisu mi nista spominjali mada mi je dosla predobra komisija da sam biro nebi bolju uzeo eh sad jel stela sta napravila ili su ovi fakat korektni neznam ti nista ne znam ni sam
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top