Pozdrav svima ;)

Pozdrav svima ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Pa sta bi sa onim blogom sto si sa onim momkom vodio, jel i to dosadilo?
 
Član
http://bmworld.blogger.ba/ ? Ma mrsko mi se peglat svi oce da ucestvuju niko nece nista da radi et sad nas par vodimo ovaj ko klub imamo sajt forum radi se punom parom imamo svasta u planu et ... www.urbanstyle.ba
 
Član
Ma vidices sutra na skupu bolan :D sam ns vidit felge skino sam eheh mozda stavim samo zadnje mada sumnjam najavljuju snijeg opet :) De kakve komentare za ove stpke auspuh i to brate dragi mani se sad corava posla kad nemam slike diode hehe ;)
 
ajd vidjet cemo tu diodu...neg da malo prokomentarisem....auspuh mi se jako svidja ja koliko znam samo je nastavak varen i super ti stoji,ja i Fele smo bas jucer gledali na net-u neku fabiju koja ima 2 takva auspuha...ali ima jaci motor...:)A sto se stopki tice super su se uklopile,samo me zanima dali su toliko tamne koliko se meni cini kada gledam slike...:)
 
da sam na tvom mjestu evo sta bih jos uradio(posto kazes da imas felge,odmah jedna briga manje):
-zatamnio stakla u Llumar-u
-auto "malkice" spustio
 
joj i mene opruge zezaju,i to bas sto ti kazes trebaju mi "adekvatne" opruge...ono samo malo da se auto spusti...:)
 
Legend
E-bay, nisu puno para opruge mozes nac do 100 ojra :)
Fiesta takodje, mada imas dosta fiestica koje vec dodju takve, pa onda raja mjenja, jedan za jedan. Inace moja preporuka vam je ne spustajte kola, ako su vam to jedina u voznom parku.
 
Dobro spustanje auta kako su meni rekli radi covjek gore od hrasnog pa tranzitom, negdje ima servis. Ja se raspitivao za plinske amortizere i za spustene opruge i rekose mi da on radi. Ostalo nisam provjerava
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top