Pozdrav svim dobrim ljudima

Pozdrav svim dobrim ljudima

Nista...to je to sto sam htio znati. Sretno.
Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Znam jarane, to i je moj problem!
Zato se ja tako borim za pravdu!
Taki kao ti ce uvje nekog nasilnika, siledziju, kriminalca brani, a zrtvu ko jebe.
Nisam ja ljut na tebe, ali ja se u stvarnom, privatnom zivotu borim i ulazem za nemocne,starije ljude i zastitu zivotinje u vasoj drzavi a ne u svojoj svicarskoj!
 
Član
Ja se samo zakacim na te koji su taki!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Samo jos jednu i necu te vise "peglat"
Ako vec ucis @mara- kako se nesto pise, gospodin RenoPezo kako si ga vec nazvao onda sjedni i nauci kako se sta pravilno pise.
Svi mi znamo da se kaze Reno a pise se Renault, isto tako znamo da se kaze takvi i pise se takvi a ne taki*
Uzivaj u ostatku dana i ziv budi malo opusteniji, ovo je samo forum. Popi pivo zguzi nesto...ljepse ces se osjecat.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Član
Znam jarane, to i je moj problem!
Zato se ja tako borim za pravdu!
Taki kao ti ce uvje nekog nasilnika, siledziju, kriminalca brani, a zrtvu ko jebe.
Nisam ja ljut na tebe, ali ja se u stvarnom, privatnom zivotu borim i ulazem za nemocne,starije ljude i zastitu zivotinje u vasoj drzavi a ne u svojoj svicarskoj!
Ma nisam ni ja ljut na tebe samo me interesuje zasto se ljudi pretezno ljute i uvijek nesto negativno. Za bosance znam, nacionalizam je ono sto me je otjeralo iz bosne, al to je dome tako i treba to prihvatiti.
Ti zivis u svici...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Samo jos jednu i necu te vise "peglat"
Ako vec ucis @mara- kako se nesto pise, gospodin RenoPezo kako si ga vec nazvao onda sjedni i nauci kako se sta pravilno pise.
Svi mi znamo da se kaze Reno a pise se Renault, isto tako znamo da se kaze takvi i pise se takvi a ne taki*
Uzivaj u ostatku dana i ziv budi malo opusteniji, ovo je samo forum. Popi pivo zguzi nesto...ljepse ces se osjecat.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Kao sto reko odrasto sam u CH i neznam dobro nas, ali i nije bitan od naseg nemam nikakve koristi.
Mene samo brine sto ti nisi nista skuzio, za maru me boli *****.
 
Jesam ja skuzio, al ti nisi cuo za onu narodnu:
Krivu drinu ne mozes ispraviti.
Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Nisam jarane stvarno za to cuo, mene su u svici drugcije ucili, ako siv zajedno zelimo drinu ispraviti, ipraviti ce mo je!
Znas li ti koliko rjeka su se u CH preusmjerile?
koliko tunela su svicarci izbusil dok nasa poslovica tako govori!
 
Top