Pozdrav svim dobrim ljudima

Pozdrav svim dobrim ljudima

Član
@hans a sto konstantno podjebavas ?
Ja jos nisam nikad vidio od tebe neki normalan komentar? Lijecis neke komplekse ?


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
@hans a sto konstantno podjebavas ?
Ja jos nisam nikad vidio od tebe neki normalan komentar? Lijecis neke komplekse ?
Sent from my SM-G965F using Tapatalk

@iEx cudime da nisi pisao liaar-u kad je u postu prije mene napao ovog novog clana?

Dali vi mozda ljecite ovdje vase kompexe na nevinim clanovima?

Sa Hansom necete! Zato ti Hans porucuje..... odjebi!
 
Član
@iEx cudime da nisi pisao liaar-u kad je u postu prije mene napao ovog novog clana?

Dali vi mozda ljecite ovdje vase kompexe na nevinim clanovima?

Sa Hansom necete! Zato ti Hans porucuje..... odjebi!
Ma ne druze vidio sam da si se zakacio sa mahom, sehom, liarom i jos par clanova... zasto ?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ma ne druze vidio sam da si se zakacio sa mahom, sehom, liarom i jos par clanova... zasto ?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Rekao sam ti, nece niko ljecit svoje zivce na Hansu ili nekim nevinim clanovima. To mozete raditi sa nekim ko nema jaja kao Hans! A Hans ce gledat da stane na stranu slabijega.

Jesi vidio da su se ti tvoji navedeni drugovi zakscili na ovake clanove kao ovaj novi clan?
cemu to sluzi? koce njih zastitit. ti stitis ta govna, ja necu.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Član
Rekao sam ti, nece niko ljecit svoje zivce na Hansu ili nekim nevinim clanovima. To mozete raditi sa nekim ko nema jaja kao Hans! A Hans ce gledat da stane na stranu slabijega.

Jesi vidio da su se ti tvoji navedeni drugovi zakscili na ovake clanove kao ovaj novi clan?
cemu to sluzi? koce njih zastitit. ti stitis ta govna, ja necu.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Aha pa cuj ako osjecas da moras nekoga štititi, bujrum, stiti. Svako ima tast i zna pisti, ali ako osjecas potrebu slobodno.


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Član
Kako mozes nakoga zvati pogrdnim imenom kad uposte ne znas ko su ti ljudi... Drug opusti se... bit ce ti lakse

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Kako mozes nakoga zvati pogrdnim imenom kad uposte ne znas ko su ti ljudi... Drug opusti se... bit ce ti lakse

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Jesi ti procito drugi post u ovoj temi?
Jesi ti njega pitao koje pravo on sebi uzima covjeka napadat?
Dali je ovo njegov Forum?
Dali on mora uopste odgovarat na pitanja novi clanova?

To su ti ta govna sto se samo javljaju kada treba ponizavat.
Kada treba pomoc nema nigdje nikoga.
A ti branis tu gamad!
Typicno Balkan!
A i ti nisi nista bolji ako stitis tu gamad.



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Član
Jesi ti procito drugi post u ovoj temi?
Jesi ti njega pitao koje pravo on sebi uzima covjeka napadat?
Dali je ovo njegov Forum?
Dali on mora uopste odgovarat na pitanja novi clanova?

To su ti ta govna sto se samo javljaju kada treba ponizavat.
Kada treba pomoc nema nigdje nikoga.
A ti branis tu gamad!
Typicno Balkan!
A i ti nisi nista bolji ako stitis tu gamad.



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Opet ti svoje...
Zasto nekoga napadati i vrijedjati, spustati se na njegov/njihov nivo, ako ti mislis da to nije uredu... Ako oni vrijedjaju nekoga i ponizavaju a ti vracas isto njima, dodje li to na isto?
Ja tebe licno pitam zasto si nervozan i svaki post koji sam procitao izadje na podjebavanje?


Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Opet ti svoje...
Zasto nekoga napadati i vrijedjati, spustati se na njegov/njihov nivo, ako ti mislis da to nije uredu... Ako oni vrijedjaju nekoga i ponizavaju a ti vracas isto njima, dodje li to na isto?
Ja tebe licno pitam zasto si nervozan i svaki post koji sam procitao izadje na podjebavanje?


Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zato sto nas narod drugcije netazumije!


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Top