Pozdrav raja!!!

Pozdrav raja!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav i dobro dosao fin ti je golf pravo mozda ti je po mom misljenju bolje dobro srediti golfa nego sad ici na neki skuplji auto to su sve extra troskovi a sto je noviji ljubimac sve su skuplji djelovi a tuning pogotovo uglavnom sretno sa daljim tuningom
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Dobar golf pravo...a sta da ti kazem....prati svoje srce, mada bih ja isao na cetvorku i onda je polako sredjivao...tuning je bolest jbg...:D

zaboravio si reci da je to neIzlijeciva bolesta :D

usput...

Dobro dosao Ismete
 
Hvala jos jednom svima...

@tepSIJA od kud znas da sam Ismet?
Extra ti je punto, gledo sam video na youtube,sa stilom.

A sto se tice izbora, izgleda da ce prevagnut opet nesto cetvrto, najvjerovatnije Golf mk3 GTI 2.0 16v, jer bi mi tako ostalo i nesto love da ga malkice usminkam. Razmisljo sam o VR6, ali kazu da je to ipak sestak i da je dosta skuplji za odrzavanje.
 
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
Hvala jos jednom svima...

@tepSIJA od kud znas da sam Ismet?
Extra ti je punto, gledo sam video na youtube,sa stilom.

A sto se tice izbora, izgleda da ce prevagnut opet nesto cetvrto, najvjerovatnije Golf mk3 GTI 2.0 16v, jer bi mi tako ostalo i nesto love da ga malkice usminkam. Razmisljo sam o VR6, ali kazu da je to ipak sestak i da je dosta skuplji za odrzavanje.

ja bi da sam na tvom mjestu cestito uradio taj 1.8 16V...njemu kad valja trojka i cetvorka gti mogu samo guzicu ljubit...oni su jednostavno preteski i malo je tu sporta...ja na njima GTI gledam vise ko paket opreme...bili su cini mi se cak i GTI TDI...a plus sto ljudi rekose svaki dio za eventualni tuning je dooobro skuplji...mada opet novije je auto novije...al s obzirom da je tebi bitna snaga i performanse ta tvoja limarijom sredjena dvica sa 1.8 16V bi bila pun pogodak...

i dobro dosao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top