Pozdrav raja!!!

Pozdrav raja!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da se i ja pridruzim ovom famoznom forumu bhtuning.
Ja sam Ismet, iz Tesnja sam. Inace sam ljubitelj tuninga i GTI fanatik. Trenutno vozim Golf mk2 GTI koji je bio 1.8 16v, ali na zalost nakon agresivne voznje na relaciji Sl.Brod - Zagreb, motor je propisho. Trenutno je ugradjen 1.3 MFI-i iz VW Polo '94.god. Na motoru je uradjena generalka, brusena je glava, smanjen kompresioni prostor, sportske svjecice (one malo duze), zadnji lonac i rore od Sebringa, Filter zraka Simoni Racing i sada motor razvija zdravih cca 90KS, ima fantasticno ubrzanje, super zvuk (ljudi misle da ima puno vise konja),ali mu je krajnja brzina ipak samo 174km/h.
Trenutno sam u dilemi, da li da uradim tuning ovog golfa sa, naravno, ponovo instaliranim 1.8 16v motorom,
da kupim vozilo nekog drugog proizvodjaca,trenutno se lozim na Alfa 145,
Ili da kupim novijeg Golfa GTI mk4 i polahko ga sredjujem.
Pozdravljam sve clanove ovog foruma i nadam se da cemo se fino i dugo druziti.
a evo slike moje trenutne vozilice:
img0002hd3.jpg

img0011yo6.jpg

img0013ej3.jpg

img0023cr2.jpg

img0014kko2.jpg

28102007228vq2.jpg

28102007226be9.jpg


PoZzZdRaW!!!
 
Član
Dobar golf pravo...a sta da ti kazem....prati svoje srce, mada bih ja isao na cetvorku i onda je polako sredjivao...tuning je bolest jbg...:D
 
pozdrav i dobro dosao. golfac ti je extra i da sam na tvom mjestu ostavio bi ovu dvicu i odradio to sto planiras
 
Član
Pozdrav i dobro dosao! A ako imas pare kupuj nesta drugo i polako sredjuj, a ako ne mozes polako i dvojkich da sredjujes!
 
Član
Pozdrav,samo razmisli novije auto skuplje sve za njega...a mk2 mozes sa dosta manje love odradit generalku;)
 
Legend
pozdrav i dobro dosao ,fin golf,samo polako sve ce biti,a ja bih uzeo cetvorku po pitanju te dileme.... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top