Pozdrav preko okeana

Pozdrav preko okeana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hehe i ja sam to konto..mada se dosta vozaju VW,audiji i ostala evropska auta,doduse novija..sto je mene zacudilo..ipak su preskupi dijelovi,isto sto su u bosni japanski skupi..

a te registracije su custom i ovdje su odnedavno postale hit..mozes pisat sta hoces al ove su dosle na mom kad sam ga kupio..ja bi stavio nesto drugo npr BIH (da se zna jbg ) :)
 
Član
Ma Japan je zakon, zavidim ti! Daj nam prijedlog kako da i mi pobjegnemo od svojih dvica, opela i fiata!? Ma salim se, ne bi ja isao odavde! Ali u svakom slucaju svaka ti cast za Hondu!
 
motor je 1.8 , 107 kW ( 146 Ks) .. planiram nabavit H22 (Vtec 190 Ks) posto toga ovdje ima po otpadima nenormalno..ali zasad sam zadovoljan sa ovim sto imam..
a addo vjeruj mi ja sam ovdje doso samo da zavrsim fax i vracam se u bosnu cim prije!!
 
Član
Integra_Gsi je napisao(la):
motor je 1.8 , 107 kW ( 146 Ks) .. planiram nabavit H22 (Vtec 190 Ks) posto toga ovdje ima po otpadima nenormalno..ali zasad sam zadovoljan sa ovim sto imam..
a addo vjeruj mi ja sam ovdje doso samo da zavrsim fax i vracam se u bosnu cim prije!!

I ja ovdje zavrsavam fax ali ne znam sta dalje! Ma hajd' bit ce dobro ali dovuci nam Integru u Bosnu!:)
 
addo je napisao(la):
I ja ovdje zavrsavam fax ali ne znam sta dalje! Ma hajd' bit ce dobro ali dovuci nam Integru u Bosnu!:)

ja sam tek poceo studirat al sam izabro pravo mjesto upravo zbog hondi..a ne znam kolko je isplativo dovuc bilo sta u bosnu,posebno nekog japanca :)
 
[/quote]
169PS :icon_arrow:1.8 16v turbo
[/quote]

nije lose..ovdje dosta vidjam takvih nissana..a i 180 sx mozda vise..inace ja sam iz travnika i ima jedan takav tamo ali skroz sjeban..al opet ko voli taj i primjeti ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top