Pozdrav preko okeana

Pozdrav preko okeana

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zovem se Ismar i doso sam iz u Australiju prije 3 mjeseca. Oduvijek sam bio ljubitelj hondi pa sam i ispunio san i uzeo sebi Integru koju u bosni nisam mogo imat. Jbg tamo sam vozo opela :icon_smile:
Vidim mnogi ovdje vole japance (nisane,honde i ostale)..ovdje se samo to voza i pravi je raj za ljubitelje tih auta,na svakom koraku neka supra ili skyline :cool:
evo slika i mog autica,odusevljen sam kako ide..pozz
 
hvala svima na dobrodoslici..nisam nikad vozao prije ovog hondu ali kad sam sjeo u ovu osto sam bez teksta stvarno..jednostavno ko se nije vozo u japancu nije osjetio car voznje :))
dosta me privlacila i prelude ali mi je integra nekako gotivnija,udobnija u brza!
vidim i ovdje ima pravo finih auto koje sam cak i vidjo po bosni i po sarajvu!
 
Pozz i od mene i wellcome na forum.A Vidjela sam vec nesto sto si pricao sa vlasnikom onog crx-a na Derneku :) nasli ste se svakako veliki ljubitelji Honde :)
P.S. Odlicna Integra ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Pozdrav Ismare

Kako da se ja pridruzim tebi u tom raju automobila i dodjem u Australiju? :)
 
virtual -- pa i ja sam vozao i golfove i opele stare ne znam ti ni ja kolko.. i ovdje se vozaju dosta stara auta..recimo auto 88-90 godiste je normalno..dosta su ocuvani ali to je zato sto nema snijega,leda,soli i tako toga da ti sjebe auto..maltene nema ni kise..tako da je ovo stvarno raj za auta
 
Član
Hehehe dobro doso :)

da si dovukao jednog golfa dvicu dizla tamo bio bi glavni hahaha :)

Fin autic :)

hihih pazi registracije "SHY 500" :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top