Pozdrav Atiker LPG

Pozdrav Atiker LPG

Član
Pozdrav svim clanovima BHTuning i Administratorima takode i Moderatorima.

Atiker je kompanija koja se bavi iskljucivo LPG CNG sistemima, u auto industriji. Uclanjivanjem na BHTuning Atiker je spreman da pomogne i odgovori svim clanovima BHTuninga na pitanja vezana za LPG CNG sisteme u motornim Vozilima.

Moje ime je Edin i ja licno imam svoj privatni profil na BHTuningu Idosa

To je ukratko malo o Atikeru pa cemo vremenom i detaljnije.

Administratore molim za pomoc ukoliko je potrebno od strane Atiker da jos kakve uvjete ispuni prema BHTuning.

Hvala
 
Član
LPG Sisteme radimo samo Atiker a servisiramo i AC Stag i Zavoli takode software-ski mozemo pristupiti a na Lovato sisteme a servisirati ne mozemo. Ovo se odnosi samo na sequent sisteme. Takode servisiramo Venturi sisteme svih tipova.
 
Član
Raspolazes li cijenama? Koji isparivac ide uz vas atiker koja je cijena? Ima li oscilacije pritiska kad se stisne malo zesce po gasu?
 
Član
Raspolazes li cijenama? Koji isparivac ide uz vas atiker koja je cijena? Ima li oscilacije pritiska kad se stisne malo zesce po gasu?
Cijene koje tacno vas interesuju.

Atiker nudi samo svoje proizvode i ne posjeduje uredaje drugog proizvodaca.
Sto se tice osilacije pritiska isparivaca nesmije da postoji imaju blage osilacije koje se tolerisu i neprimjetne su u toku voznje a ako pritisak osilira previse to dolazi do izbacivanja sa LPG na benzin u slucaju opadanja pritiska. Nasi isparivaci su novije tehnologije i podmiruju sva vrsta motora ovisno o njihovim KW. Isparivaci se kategorisu po njihovoj snazi ide od 40 KW do 90KW, Isparivac sa oznakom SUPER ide od 100 do 140 KW itd itd.
 
Član
Pozdrav i dobro dosao, ostanite aktivni :)

imam i ja tu u komsiluku tvog zastupnika za atiker , auto servis Emir :)
 
Top