Požar na vozilu - Na putu Tuzla - Bijeljina danas oko 14:30 sati

Požar na vozilu - Na putu Tuzla - Bijeljina danas oko 14:30 sati

Član
Zao mi covjeka. sto kaze kolega gore nego da ti ga ukradu, a gore u objasnjenju se ne bi slozio sa tim da ako ostane kontakt ukljucen (kada je motor ugasen) da pumpa za benzin radi, to nije tacno!
U svakom slucaju treba imati onaj aparat za pozar, mom drugu se zapalio golf i niko nije htjeo da stane da mu pomogne ni od stanara da mu daju vode i ugasio ga je u zadnjem momentu stao covjek sa kombijem i dao mu aparat,to se desilo na Vracama, od tada ja u obadva auta imam taj aparat!
 
Član
Imaju ovakvi puntaci cak i neki noviji one pripreme za aparat za gasenje mali ispred prednjeg sjedista samo sto ljudi to nemaju u autu ajd u dizelu i netreba al u bezincu nije lose imati;)
 
Početnik
ovo je treci fiat da znam da se zapalio
vidio sam dva golfa kako gore i svaki po motoru gori al ovaj cijelom duzinom gori

ovako se jedan i u Torinu zapalio dosla ekipa vatrogasaca i zakasnila heeh

jbg zao mi cojeka sta ces kad se i on svugdje petlja po avtu spaja neke zice plus i minjus i tako ....
vise srece drugi put
 
Član
raymo je napisao(la):
Imaju ovakvi puntaci cak i neki noviji one pripreme za aparat za gasenje mali ispred prednjeg sjedista samo sto ljudi to nemaju u autu ajd u dizelu i netreba al u bezincu nije lose imati;)

gori dizel ko i benzin drug moj...
 
Početnik
steta zao mi covjeka a ni punto nije los lijepa vozilica,,,ali hebo auto neka njjemu nije nista i ja msm da ovo nije tema za prepucavanja izmedju fiat-vaca i nas VW-ca..pozz
 
Administrator
ja sam jedne godine prisustvovao kad se mercedes 190D zapalio... tako da nema to nikakve veze jel fiat il nije... i ferrari se zapali...
 
Top