POZ

POZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobro ti nama dosao , samo ćaprkaj po forumu bit ce ti sigurno nesto interesantno i 100 % da ćeš dosta stvari naučiti :D
 
Član
ArminM je napisao(la):
da,da.Bas jetta kao sto sam i mislio,kod ovog mog komsije je ista,samo siva,unutrasnjost identicna, ni on nema maglenki,i s polja je sve isto kao kod tebe,nema ni on maglenki. Ja sam se odusevio autom,i kako ide i opcenito kako se ponasa. Ne volim automatike,ali ovom nisam trazio mane,auto jednostavno plovi,i prava je uzivancija voziti se. Tebi svaka cast na autu,cuvaj je i odrzavaj. Na tvom mjestu ne bih stavljao ove spojlere i pragove koje si ti zamislio,ali eto,tvoj izbor pa radi sta zelis. Ako zelis mogu ti ja objasniti kako ces zatamnit stope,mada toga imas po forumu koliko zelis,bilo je tih tema dosta;);)

hvala svima,

pravo da ti kazem ne znam jos 100% hocu li uzmati ovaj body kit... jer ipak je preskup...nekih 3000km... to mogu uloziti na nesto drugo... to sam neki dan skonto :lol:

a prioritet sad za sad mi je da nadjem dobrog majstora za lakiranje da mi flekuje par mjesta na autu...i moram skinuti doljni branik kod auspuha...ispraviti ga, lakirati i montirati..kao sto sam naveo tokom transporta se udubio...
 
Legend
Pozdravi i dobro dosao ;)
zar ta dzeta ne bi trebala imati 170 KS,jer imam prijatelja koji ima golfa V sa 2.5 motorom i ima 170 KS...
a minjenac ti nije los,ipak je to DSG :cool:
 
Član
evo par slika jedne dobre napucane jette...ovako hocu da izgleda moja do augusta :D :D

dsc00622ej.jpg


dsc00623d.jpg
 
Početnik
dingosp0 je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
dingosp0 je napisao(la):
evo par slika jedne dobre napucane jette...ovako hocu da izgleda moja do augusta :D :D

a sta mislis da otvoris garazu pa u njoj sve fino predocis u javnost i auto i planove???

kako se to radi, to sam neku noc probo ali ne kontam gdje se to ubaci...
otidji na pocetnu str foruma,nadji garaza vozila,i klikni na njemacka vozila,kad udje klikni New Thread i naravi novu temu i gotovo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top