POZ

POZ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zovem se Adnan, iz SA....
Imam 22 gd...
Vozim Jettu 2.5, 150KS 2007 god...uvezena iz amerike

hm, prijavio se na forum da bi dobio par ideja za tuning...
totalni sam glupson sto se tice rada oko auta...
tako da sve sto budem radio trazicu gdje, sta kako...

tako ako vidite dosta novi tema o "gdje mogu ovo u SA" ili slicno....nemoj te mi zamjeriti...

imam nekih 6000KM, tako da mislim to uloziti u auto...vecinom sve na exterijer..nebih nista mijenjo unutra auta... osim zatamnio stakla... eto toliko od mene...

poz
 
Član
tako brate,sad si rahat, nego dobro ti nama dosao,ugodan boravak na forumu;)
naci ces ovdje dosta ideja o tuniranju. Predstavi nam jettu u garazu;););););)

PS nemoj da se ljutis za onaj komentar,bogami je za tvoje dobro,pravila su pravila:icon_biggrin:
 
Član
ArminM je napisao(la):
tako brate,sad si rahat, nego dobro ti nama dosao,ugodan boravak na forumu;)
naci ces ovdje dosta ideja o tuniranju. Predstavi nam jettu u garazu;););););)

PS nemoj da se ljutis za onaj komentar,bogami je za tvoje dobro,pravila su pravila:icon_biggrin:

hvala...

ma jok brate sto bi se ljutio, prije bi se ti trebo naljutiti... izvini ako si mi sta zamjerio...fakat nisam vidio onu prvu temu o pravilima...
 
Član
dingosp0 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
tako brate,sad si rahat, nego dobro ti nama dosao,ugodan boravak na forumu;)
naci ces ovdje dosta ideja o tuniranju. Predstavi nam jettu u garazu;););););)

PS nemoj da se ljutis za onaj komentar,bogami je za tvoje dobro,pravila su pravila:icon_biggrin:

hvala...

ma jok brate sto bi se ljutio, prije bi se ti trebo naljutiti... izvini ako si mi sta zamjerio...fakat nisam vidio onu prvu temu o pravilima...

ma samo uzivaj,nego ubaci nam koju sliku jette,ima i moj komsija mislim istu kod tebe,mislim ista serija,isti motor,dovezao i on sebi iz amerike,siva boja,premocno auto,a i ide tako;);)
 
Član
auto je kupljeno od nekog starca na aukciji...
dobro smo prosli sto se tice cijene
$10.000....
sa transportom 10.500

jeste da su ga malo ovi kreteni na brdu sjebali ali eto...
pojavilo se par ogrebotina...
udubljenje na zadnjem braniku... sa druge strane auspuha...
automatik je ali jbg ne moze sve biti perfektno...

jeta1.jpg

vec sam nabavio novu masku...crna...ista ova samo sve crno...
nova maska ima i rupe za maglenke koje mislim nabaciti
i mijenja cu farove...nabavio sam zatamljene...

jeta5.jpg

unutra nisam nista dotako, osim sto sam nabavio presvlake...sivo crne... puno bolje izgleda sada..

jeta12.jpg

nabavio sam i nove stopke...zatamljene... ali sam se zajebo jer sam mislio da su 100% crne...ali nisu....
tako ako ko ima sto zna da zatamni stopke nek mi se javi na Privat ...

eto bice jos slika...uglavnom planiran nabaciti body kit... neki spoiler... da bi sve to na kraju izgledalo ovako:
63540414.jpg


na proljece abd nabavljam BROCK RC18 felge...

a mozda i da spustim auto za par cm...to nisam jos odlucio jer ipak nase ulice nisu bas za tu zajebanciju...
 
Član
da,da.Bas jetta kao sto sam i mislio,kod ovog mog komsije je ista,samo siva,unutrasnjost identicna, ni on nema maglenki,i s polja je sve isto kao kod tebe,nema ni on maglenki. Ja sam se odusevio autom,i kako ide i opcenito kako se ponasa. Ne volim automatike,ali ovom nisam trazio mane,auto jednostavno plovi,i prava je uzivancija voziti se. Tebi svaka cast na autu,cuvaj je i odrzavaj. Na tvom mjestu ne bih stavljao ove spojlere i pragove koje si ti zamislio,ali eto,tvoj izbor pa radi sta zelis. Ako zelis mogu ti ja objasniti kako ces zatamnit stope,mada toga imas po forumu koliko zelis,bilo je tih tema dosta;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top