Poz i dd

Poz i dd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdraviti nekoga je lijepa gesta.
ja licno pozdravim skoro svakoga na forumu. padobrance izbjegavam (npr ja sam tu da vidim sta se radi i trazim dio za golf 2 GTI). po meni najbolje rjesenje za dizanje tema u predstavljanjima je taj da se tema zakljuca nakon 5-7 dana. ko je pozdravio, pozdravio je. tako je kod nas na carbon-u www.amkcarbon.com/phpbb2 . nema suvisnih postova u temama za predstavljanje. po meni chat je za nabijanje postova a ne puniti neciju temu spam-om i slicnim glupostima. projekti i garaza clanova takodje po meni nije mjesto za spam-anje. ako imate nesto konstruktivno da kazete to i uradite a suprotnom je bolje da ne govorite nista.
nadam se da nisam nekoga uvrijedio ali ovo je moje misljenje.
 

IGY

Član
ja i kljucam teme u predstavljanjima nakon par dana
OK evo sa moje strane pomoc oko tga
ja cu svaku temu u novim clanovima nakon 2 dana zakljucavati
jeli to uredu ???
 
IGY je napisao(la):
ja i kljucam teme u predstavljanjima nakon par dana
OK evo sa moje strane pomoc oko tga
ja cu svaku temu u novim clanovima nakon 2 dana zakljucavati
jeli to uredu ???

Dobar prijedlog ;) 2 dana su za forum sa ovako puno ljudi i posjeta dovoljna da se pozdrave novi članovi, a ne moraju ih baš svi ni pozdraviti
 
Član
Uz pomoc clana Deyo rijesili smo i to.

Sve temu u novim clanovima koje nisu aktivne 2 dana automatski se zakljucavaju. Teme iz ostalih djelova foruma se zakljucavaju automatski nakon 6 mjeseci neaktivnosti.
 
Član
A sta ako neko ne cacka po garazi neku duze vrijeme, pa onda hoce nesto da stavi, a garaza zakljucana? Ona mora ici traziti kod vas kljuc ili obijati na silu???:cool:
 
Član
Ako ne postavlja nista 6 mjeseci onda ce mu biti zakljucana. Nakon toga nek posalje PM nekom od admina ili modova i bice otkljucana
 
Pa kad mi prije isteče 6 mjeseci :icon_sad: ajd nema veze, otključavanje onda uskoro dok neš završim, da ne postavljam sad sitne detalje, nek bude sve zajedno :icon_smile:
 
Član
a taj Deyo zna mnogo toga... i mislim da bi mogo ovaj forum napraviti mnogo boljim mjestom za sve nas... i ja mislim da ne bi bilo lose da neko koji zna 1001 qur oko programiranja, racunara uopsteno... dobije malo veci status pa da ustima forum... do max :cool:
 
Legend
bulex je napisao(la):
a taj Deyo zna mnogo toga... i mislim da bi mogo ovaj forum napraviti mnogo boljim mjestom za sve nas... i ja mislim da ne bi bilo lose da neko koji zna 1001 qur oko programiranja, racunara uopsteno... dobije malo veci status pa da ustima forum... do max :cool:

potpis
 
Član
Deyo je napisao(la):
bulex je napisao(la):
a taj Deyo zna mnogo toga... i mislim da bi mogo ovaj forum napraviti mnogo boljim mjestom za sve nas... i ja mislim da ne bi bilo lose da neko koji zna 1001 qur oko programiranja, racunara uopsteno... dobije malo veci status pa da ustima forum... do max :cool:

Nemoj sad bule, ofirno.. nismo se tako dog :cool:

fino ti je rekao da to napises tek za nekoliko dana :lol::lol:
 
Član
bulex je napisao(la):
a taj Deyo zna mnogo toga... i mislim da bi mogo ovaj forum napraviti mnogo boljim mjestom za sve nas... i ja mislim da ne bi bilo lose da neko koji zna 1001 qur oko programiranja, racunara uopsteno... dobije malo veci status pa da ustima forum... do max :cool:

potpis jedan veliki...cojk je mashina...deyo predsjednice nash:cool:

P.S svaka cast za ovo...
 
Član
Deyo je napisao(la):
bulex je napisao(la):
a taj Deyo zna mnogo toga... i mislim da bi mogo ovaj forum napraviti mnogo boljim mjestom za sve nas... i ja mislim da ne bi bilo lose da neko koji zna 1001 qur oko programiranja, racunara uopsteno... dobije malo veci status pa da ustima forum... do max :cool:

Nemoj sad bule, ofirno.. nismo se tako dog :cool:

ne znam jarane... znas da se ja ne sjecam sta sam jeo juce... kamoli da se sjecam dogovora... samo negdje u glavi u magli imam tvoje mnogobrojne prijedloge oko padobranaca... spama... kljucanja tema i svega i svacega..... :cool: hocu da kazem mojne Deyo zajebancije.... vec se lati posla... da ti ne bi otpuho HONDAiA :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top