Poz i dd

Poz i dd

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo jedna statisticki gledano smjesna pojava, ali ovako realno gledano velika glupost....

Juce sam o tome nesto napisao, ali sad mi ovo smjesno, pa da se jos nadovezem...

Glupo mi je kad neko otvori brdo tema u novim clanovima i napise na njih 20-30 poz i dd.... Pa zar je to nekakav konstruktivan tekst ponovljen bezbroj puta... Takvih ima poprilicno, ali evo jednog strucnjaka za to (da se covjek ne uvrijedi, ali zasluzio je da bude glavni po ovom pitanju;))

[attachment=12944]

Sto je meni najkomicnije otvorim profil ovog hadzija i vidim da mu je 95% postova poz i dd... Pa pobogu...:icon_rolleyes:

Evo jos dvije slicice od nekad prije....

[attachment=12943]
[attachment=12942]

Sve je to lijepo i krasno, pozeljeti nekome dobrodoslicu, ali ovakav cirkus je smjesan....

Nadam se da se niko nece naljutiti, jer nisam rekao nista sto nije, vec mi je samo ovo zapelo za oko pa mi je to smjesno i vise manje glupo....:cool::cool::cool:


P.S.

Pozzz i dd...:lol::lol::lol:
 
Član
I po meni je to malo smijesno,mozda bi najbolje bilo da se na te teme uopste ne odgovara,kad se neko predstavi lock i to je to
 
Legend
mislim da je lijepo nekom dati dobrodoslicu na forum,....pa u kakvoj god to formi bilo.....a ne samo ej eto te i lock.....

a ja inace nikad to ne skracujem dd poz,....normalno napisem :D
 
Član
ma iskren da budem i ja dosta puta napisem pozz i dd...dosta puta napisem i nesto drugo...a sad ako neko hoce da kucka uvijek to pa ebga to je njegova stvar...ja se uopste nezamaram time a vjerujem ni ostali a sad odredjivat nekom sta ce kucat il lockout teme radi toga je apsurd...
 
Hajd nek ima još neko koga ova pojava iritira :icon_biggrin: evo recimo od zadnjeg otvaranja tog podforuma je prošlo možda nekih max 2h i sada kad otvorih opet nađem 20 odgovorenih tema!Neke su od prije par dana naravno i 90% zadnji odgovor je već navedeni lik Hadzy!
Eh sad, fino je novim članovima poželjeti dobrodošlicu ali zar mora tema stajati otključana danima, pa da naleti neki padobranac kako se inače dešava i podigne sve teme od njegove zadnje posjete da bi napisao samo POZZ I DD :icon_question: zar se te teme ne mogu lockati naredi dan već i riješen problem?!A ne ovako, da recimo kad otvoriš taj dio nemaš ni volje pogledati ko je novi na forumu već ono rutinski ideš odmah na ono mark all posts as read ili kako već piše.Hajd svi nekad poželimo tu dobrodošlicui tako i treba da bude al čemu ovi likovi kojima se nabijanje postova svodi posanjem tog *ebenog pozz i dd
Ja se malo previše oslobodih pišući, al stvarno mi ovo odavno ide na živce tako da kad se napokon otvorila tema o tom...why not :icon_smile:
 
Član
slazem se u potpunosti. nije rjesenje zakljucati, jer treba pozdraviti novog clana, red je. al jel mora svako svakog pozdraviti. udjes pozdravis 1-2 nova clana max i zdravo, neko drugi ce nekog drugog novog i rjesen problem, a ne uci u novi clanovi i krenut redom pozdravljat. ima likova koji pozele dobrodoslicu i onima koji su davno prije njih dosli...

mislim da je to samo jedan od najlaksih nacina "nabijanja" postova, a da se ne moze reci da je off :lol:
 
Početnik
kao sto rekoh milion puta u milion razlicitih tema... divno je kada ti ljudi pozele dobrodoslicu... ja sam zaista uzivala kada su svi poceli da me pozdravljaju i zaista mi je bilo ugodno... dobijes osjecaj pripadnosti, zavolis raju, upoznas se na neki nacin, jer svakog (bar ja) kliknes da vidis ko je, sta vozi, odakle je... medjutim, "pozz i dd" su toliko bezlicne dvije oznake (jer to nisu rijeci), da gube i ono malo asociranog znacenja, kada se upotrebljavaju ovoliko koliko se upotrebljavaju... cesto imam osjecaj da ljudi i ne procitaju uvodni post, da i ne vide o kome se to radi, ko se to predstavio, nego samo pisu "hello", "pozz", "dd", "ostani aktivan"...

mislim :icon_rolleyes:

zaista... ako vec nemamo sta napisati, bolje nista i ne napisati... davno sam prestala pozdravljati, sto ne znaci da ne pogledam ko je... ako - po uvodnom postu - ocijenim da imam sta da napisem, sto nije samo navedenih par bezlicnih slova, onda i napisem... u protivnom, odem dalje...
 
Član
a lijepo je pozeljeti nekom da je dobro doso... da vide da ga clanovi prihvacaju ili sta vec..... ali ja sam zagovornik da se sve teme... nije bitno koja je... lockaju nakon 1mj 1dan nije bitno... kad tema malo ostari.... ako neko bas ima potrebu da doda nesto.... PM adminima... i to je to... cisto radi padobranaca... al ne moze se nikome zabraniti da ako su teme aktivne... udje u zadnji 100 postova napise poz i dd.... ili sta vec... ipak ne mozemo zabranjivati toliko... ali mozemo stati u kraj padobrancima... a i ovima sto dodju pa zaredaju da nekon 2-3 dana te teme idu jednostavno u LOCK
 
kad smo vec otvorili dusu, hocu i ja malo :lol:

nervira me ono hebeno upozoravanje da se clanovi moraju predstaviti. eno sad gledam covjek stavio oglas da trazi nest, konstruktivan post, a prvi post ispod "moras se predstaviti" pobogu, admini su ti koji ce ga upozoriti, skrenuti mu paznju, a taj neko ce mozda i sam skontati, nego svi trce da se prave pametni..
 
Član
Death_beat je napisao(la):
kad smo vec otvorili dusu, hocu i ja malo :lol:

nervira me ono hebeno upozoravanje da se clanovi moraju predstaviti. eno sad gledam covjek stavio oglas da trazi nest, konstruktivan post, a prvi post ispod "moras se predstaviti" pobogu, admini su ti koji ce ga upozoriti, skrenuti mu paznju, a taj neko ce mozda i sam skontati, nego svi trce da se prave pametni..

poz i dd..... momak nisi se predstavio....:lol:
 
Član
djavolica je napisao(la):
Hajd nek ima još neko koga ova pojava iritira :icon_biggrin: evo recimo od zadnjeg otvaranja tog podforuma je prošlo možda nekih max 2h i sada kad otvorih opet nađem 20 odgovorenih tema!Neke su od prije par dana naravno i 90% zadnji odgovor je već navedeni lik Hadzy!
Eh sad, fino je novim članovima poželjeti dobrodošlicu ali zar mora tema stajati otključana danima, pa da naleti neki padobranac kako se inače dešava i podigne sve teme od njegove zadnje posjete da bi napisao samo POZZ I DD :icon_question: zar se te teme ne mogu lockati naredi dan već i riješen problem?!A ne ovako, da recimo kad otvoriš taj dio nemaš ni volje pogledati ko je novi na forumu već ono rutinski ideš odmah na ono mark all posts as read ili kako već piše.Hajd svi nekad poželimo tu dobrodošlicui tako i treba da bude al čemu ovi likovi kojima se nabijanje postova svodi posanjem tog *ebenog pozz i dd
Ja se malo previše oslobodih pišući, al stvarno mi ovo odavno ide na živce tako da kad se napokon otvorila tema o tom...why not :icon_smile:

potpis
 
Član
Neka admini jednostavno naprave da se ne broje postovi u tim podforumima ( clanovi, garaze, offtopic) koji su "nevazni". Neka se broje samo tamo di ima neke koristi od tih postova koji bi bili kostruktivni i pomagali i drugim korisnicima.

Samim ukidanjem brojenja postova bi se izbjegao i silni spam koji krasi ovaj forum jer bi spameri izgubili volju zato sto se postovi (pogađate) ne broje...
 
Član
GOLFVR6 je napisao(la):
Neka admini jednostavno naprave da se ne broje postovi u tim podforumima ( clanovi, garaze, offtopic) koji su "nevazni". Neka se broje samo tamo di ima neke koristi od tih postova koji bi bili kostruktivni i pomagali i drugim korisnicima.

Samim ukidanjem brojenja postova bi se izbjegao i silni spam koji krasi ovaj forum jer bi spameri izgubili volju zato sto se postovi (pogađate) ne broje...

E...takav se trazi.... Sjedi 5...;););)

Ma ja sam samo ovo postavio jer me strasno nervira kad ovi pisu poz i dd, a zaborave ostani aktivan....:cool::cool::cool::cool:

A ovo oko dobrodoslice, kladim se da ovi sto pisu poz i dd i ne znaju kome to pisu, vec samo otvaraju teme i rukaju copy paste...

U sustini, sve je to sa statistice strane gledano, uzevsi u obzir medjunarodne standarde i medjuljudske odnose, kao i finansijsko stanje prilika na trzisu makarona i ovih problema oko uvoza vjetra i mlacenja prazne slame....dobro....:icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Član
dzaba je sve ovo pisano :lol:

scr2520942px5jd4.jpg


scr2533886zz5vh3.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top