potreban savjet oko 2din playera

potreban savjet oko 2din playera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
vidjet cu sta ce bit, nije mi problem za prostor, sredio bih to naknadno, bitno je da ne manjka prostora,pa ne moram sjeci nista
problem mi je sto sam se s covjekom dogovorio da mu krov radim u crno, a folije nema jos,a on ide nazad kuci u ovo dan dva, pa cu vidjet cemo cemo to sredit
 
Član
ja licno ovo nebih smio stavit u auto nema sanse...zbog kradje...vec 2 puta su mu razbijali auto pred fakultetom...jednom otiso cd player a drugi puta torba od faxa u kojoj je bio index(levat mislio da je laptop unutra)...po meni najbolja varijanta ti je da nekako napravis poklopac preko toga svega...kao sto npr ima citroen zx od moje cure.....samo preklopis i izgleda kao da uopste nema nikakav radio unutra.....
 
Član
nemam sta pravit nikakve poklopce zato sto ovo nece ici u moj auto. Ja sam danas napravio neke zamjene, odradio sam liku krov u crno i jos neke detalje, dobio sam nesto para da mogu pokriti svoje troskove i to je to, 2din je sada kod clana sarajlic, vjerujem da ce se brzo naci u prodaji, ja sam ipak odlucio da ga ne ostavljam sebi
prvo zato sto bih se morao bavit oko onih plastika, drugo zbog kradje,a trece sto ja jednostavno nisam taj tip, mada stvar nije losa
ali ja imam precih stvari,moram rijesit ono sto mi gubi vodu, tako da ce ove pare koje sam dobio otici u tu svrhu

hvala svima koji su mi pomagali u ovoj temi, koji su me savjetovali, bili ste upravu za onu sliku,jedna zica, smedja, sa oznakom parking je za sliku, nju spojimo na masu i ima slika
ako sarajlic bude htio neka nakaci neki video od playera, da ne bude slucajno da sam zajebavao samo. Stvarno sam ga mislio uzeti, ali eto, na kraju je presudio kes, i moja potreba za istim
jos jednom hvala svima, ova tema moze pod kljuc;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top