potreban savjet oko 2din playera

potreban savjet oko 2din playera

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jedna zica se spoji na masu i to je sve, slikaj nam pinout s radia ako ga ima, ili barem zice pojedinacno i reci cu ti koja je
 
Član
ja znam da je bilo rijeci na forumu o tome, znaci sve radi perfektno, samo nema slike, ustvari ima ali na ekranu pise da se ne gleda u ekran dok se vozi

ovaj din za napajanje koristi onaj euro dzek, pored toga ima jos nekih kablova, tj onih cinceva za spajanje drugih ekrana i te gluposti, vidio sam da ima neka zica i na njoj na papiricu pise parking, mozda se i vidi na ovoj slici sto sam stavio
triza uslikat cu ti pa cu ti pokazat, ovaj momak mi je takodje rekao da treba masa negdje da se spoji, ja mu kazem reko ne vjerujem jer da nema mase ne bi radio, ali svejedno sam medju onim zicama nasao jednu smedju, konto sam to je masa, naslanjao sam je na player, ajde reko da vidim slucajno da nije to to, kontam mozda je momak upravu, al nismo to nastimali
uglavnom slikam kablove pa cu pokazat
ima i na playeru naljepnica sa oznakama zica, ali nisam to zagledao toliko
sjebao ovaj lik svoj player dok je izvadio tako da smo se borili da mu to rijesimo
 
Član
zelena na masu, tako nesto il je smedja, probaj :D... kod mene isto bilo, svaki dvd ima taj sistem "zastite", da ne gledas dok vozis, a po upustvu bi se spajalo na rucnu, pa kada je dignuta daje signal i imas sliku...
 
Član
Limpi je napisao(la):
zelena na masu, tako nesto il je smedja, probaj :D... kod mene isto bilo, svaki dvd ima taj sistem "zastite", da ne gledas dok vozis, a po upustvu bi se spajalo na rucnu, pa kada je dignuta daje signal i imas sliku...

ma jebes to, ja hocu da vazdan imam sliku:lol::lol::lol::lol:
ima da snimim spotova i da se kurcim po vazdan, dok mi ne obiju auto
kaze stari nemoj meni plakat kad ti razbiju i naprave stetu:lol::lol::lol::lol:
 
Član
elektricar je napisao(la):
ta zica mora imat oznaku i nju spoji na masu i ima da radi ali pazi da ne spojis pogresnu i spalis player, ;)

necu ja to ni dirat, naci cu nekog strucnijeg da mi to odradi,ili cu poslikat sve zice pa da mi kazete gdje cu tu koja je problematicna spojit
ono sto mene zanima, ti elektricaru bi to mogao znati

nasavjetuj me kako cu rijesit visak prostora, mozda se nisam dobro izjasnio, ali ovako stvari stoje, kad izvadim svoj cd i iposd njega imam jos jednu ladicu, i nju izvadim i onda dobijam poprilicno velik prostor za 2din
kada ga ubacim, sa obje bocne strane i sa gornje strane imam jos prostora, jel ima nesto da se kupi da se to zatvori
znam recimo na audiju da dolazi onaj siroki player, i da imaju one plastike sa strane da se stave da zatvore rupu kad se stavi obicni aftermarket player, meni bi u visinu pasale dvije, znaci na obje strane po dvije, to bi mi i fiksiralo player dodatno, nadam se da sam dobro objasnio jbg, zbrzo sam:D

Limpi je napisao(la):
pa zato ide na masu da radi stalno baa, hehe da hvata signal uvijek

mora da bude slike, ima fast & furious da snimim, pa da godnim cadjavca dok ne pukne glava:D:lol::lol:
 
slikaj taj djek iz player-a al da se vide oznake pa cemo ti pomoc, a koliko lufta imas kad ubacis player jesi dobio onaj lim sto ga fiksiras unutra
 
Član
a imas nekih plastika org. sto idu oko playera da popune, samo zavisi sta tebi tacno treba, uslikaj sta si lijen :D a morao je doci uz player nesto drzaca i toga...


samo savjet kada skopcas ne puscaj" svasta, ja sam mogao radi sandre sletit, hahaha
 
Član
hmmm, mislim da lim nema u kutiji, nisam ga vidio, a na playeru takodje nema mislim, siguran sam da nema, eto na slikama koje imaju na pocetku teme se vidi sta ima, osim playera u kutiji ima euro dzek, onaj zenski il kako vec, daljinski i knjiga sa upustvom ja mislim,onog lima kao za obicni player nema, ako si na to mislio
kad ga ubacim sa strana imam po nekih 2-3cm mislim, znaci neka bude 6cm ukupno, pomjerit cu player do ivice pa onda samo jednu stranu rjesavat, i isto toliko imam gore iznad, jbg pogrijesio sam sto danas nisam slikao kad sam ga stavljao, ali fkt mi nije bilo na pameti uopste, nisam imao ni cime da mjerim, sve je bilo nabrzaka, u zurbi

Limpi je napisao(la):
a imas nekih plastika org. sto idu oko playera da popune, samo zavisi sta tebi tacno treba, uslikaj sta si lijen :D a morao je doci uz player nesto drzaca i toga...


samo savjet kada skopcas ne puscaj" svasta, ja sam mogao radi sandre sletit, hahaha

ja cu Dj Krmka pustat:lol::lol::lol::lol:
nema ba plastika nikakvih, mozda je neko tumarao po kutiji prije mene, ne bi se iznenadio, covjek mi rece da mu to stoji vec neko vrijeme, konto on u venta ubacit:lol::lol::lol::lol:
htio isjec ona rebra od ventilacije:lol::lol:
mozda je to i on pogubio, a vidjet cu da uslikam jbg, i da izmjerim metrom tacno sta i kako, ako bih uglavio te neke plastike mozda bih karbona uzeo pa da to sve fino presvucem, i da idem negdje na livadu gledat film ko covjek:D
 
Član
http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://images.ceneje.si/products/thumbnails/ImageHomePageZoomed/cro-2din-adapter-regent-maska-1655693_1024x768.jpg&imgrefurl=http://www.jeftinije.hr/nesortirano/nesortirano-ostalo/ostalo-nesortirano/2din-adapter-regent-maska-za-autoradio-cayenne_-_CX0019438D%3Forder%3Dcenaa&usg=__ZX51IW3ztdtfmr80gbLAJzP82jQ=&h=450&w=450&sz=20&hl=bs&start=13&zoom=1&tbnid=aUrTISnyi5EZCM:&tbnh=127&tbnw=127&ei=WR_gTYS3PIzdsgbOtpm1BQ&prev=/search%3Fq%3D2%2Bdin%2Badapter%26um%3D1%26hl%3Dbs%26sa%3DN%26biw%3D1639%26bih%3D812%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1
znaci tebi ovako nesto treba
 
dobar ovaj DDin,ako ne nadjes onu cahuru za njega,uzmi dva ona za jedan din i odsjeci svakom po jednu stranu(naravno donju ili gornju) pa ih spoji i eto ti rjesenja,a spojiti ih mozes onom tzv. perforiranom trakom(lochband) sto je svaki elektroinstalater ima...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
dobar ovaj DDin,ako ne nadjes onu cahuru za njega,uzmi dva ona za jedan din i odsjeci svakom po jednu stranu(naravno donju ili gornju) pa ih spoji i eto ti rjesenja,a spojiti ih mozes onom tzv. perforiranom trakom(lochband) sto je svaki elektroinstalater ima...

o tome sam i razmisljao vjeruj mi, imam onaj jedan za 1din, mozda i uspije, bitno mi je da ja to sve fino fiksiram, da bude kako treba, da nema micanja i tih gluposti, mada poprilicno je tesko, kad fino legne nema micanja
poslije cu uzeti carbon i presvuci sve gino oko playera, da sakrijem ove spojeve plastike i te stvari:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top