Potreban kvalitetan servis za mobitel u Sarajevu

Potreban kvalitetan servis za mobitel u Sarajevu

Član
Poenta u svemu ovome je, da musterija nikad nije bila ostecena od strane nas... Ukoliko dodje do pogreske, (ljudi smo pa i grijesimo), musterija je uvijek bila ispostovana...

Da ne bih zalazio dublje u temu, skraticu... samo mogu reci da mi je zaista zao sto "ovlasteni servis" uvijek kaze musterijama kako je u pitanju tecnost ili nestrucno rukovanje.. A te slike sto oni "slikaju" kao dokaz, to mi nista ne znaci, poznavajuci njihov rad... ako je vec bilo do PA (Power Amplifier) zasto ga nisu zamjenili, to je bar najlaksi dio za zamjenu..

Licno se ne sjecam Vaseg telefona, ali ako sam rekao da se ne moze napraviti, vjerovatno nisam imao odgovarajuceg dijela ili nisam uspio otkriti kvar...

Toliko od mene..

Pozdrav!

P.S. Opet se izvinjavam ostalima na offtopic-u
 
ne vidim poentu prepirke, podjelili smo iskustva, od 100 musterija 1 nezadovoljna i tako je, ti tu bobo07 ne mozes nista uraditi, meni u istom tom ACO Mobil Shopu nisu u stanju bili zamjeniti masku na najbezveznijoj nokiji, em sto je vracena stara maska, em su sjebane smd za osvjetljenje tipki :icon_mad:

i sta, da dodjem reklamirati takvu sramuto vasu, ne pada mi na pamet, tacnije nemam vremena skakati za svaku sitnicu koju pokvarite, ispaltljivije mi je sjesti i sam sanirati kao i masku zamjeniti, sto sam kasnije i uradio, a servisere kao sto su ovi u Lukavici zaobilazim u sirem luku :icon_mad:
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
ne vidim poentu prepirke, podjelili smo iskustva, od 100 musterija 1 nezadovoljna i tako je, ti tu bobo07 ne mozes nista uraditi, meni u istom tom ACO Mobil Shopu nisu u stanju bili zamjeniti masku na najbezveznijoj nokiji, em sto je vracena stara maska, em su sjebane smd za osvjetljenje tipki :icon_mad:

i sta, da dodjem reklamirati takvu sramuto vasu, ne pada mi na pamet, tacnije nemam vremena skakati za svaku sitnicu koju pokvarite, ispaltljivije mi je sjesti i sam sanirati kao i masku zamjeniti, sto sam kasnije i uradio, a servisere kao sto su ovi u Lukavici zaobilazim u sirem luku :icon_mad:

Ne mislim se nesto prepirati niti nesto dokazivati... Samo mogu jedno reci... 100 ljudi 100 cudi...

A to da smo ti mi zeznuli SMD... za mene je smijesno... ali eto..

P.S. Ja bih prvi reklamirao ako nesto nije u redu, tako...

P.P.S Ostajte Pozdravljeni...;)
 
pa jbg kada sa tacne predje covjek na servis mobitela, za ocekivati je greske u poslu, sto si gore i potvrdio da grijesite, a sada kazes ne......

jbg, usaglasi se sam sa sobom ;)

i ovo je auto forum, a ne forum o mobitelima, tako da uzivaj u automobilima, a mobitela i ostalih off tema u stranu, momak trazio savjet, dobio, temu treba pod lock i gotovo, a ne sada javljate se da pravdaju odredjene servise.....

znas kako kazu, svako svoju kozu hvali
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
pa jbg kada sa tacne predje covjek na servis mobitela, za ocekivati je greske u poslu, sto si gore i potvrdio da grijesite, a sada kazes ne......

jbg, usaglasi se sam sa sobom ;)

i ovo je auto forum, a ne forum o mobitelima, tako da uzivaj u automobilima, a mobitela i ostalih off tema u stranu, momak trazio savjet, dobio, temu treba pod lock i gotovo, a ne sada javljate se da pravdaju odredjene servise.....

znas kako kazu, svako svoju kozu hvali

Vi ste malo pomjesali, nisam ja Aco (ja sam rekao da prestavljam ACOMOBILSHOP) i znam ja dobro sta pricam... a to da se hvalim ili da nekoga branim... ja nevidim ni jedno ni drugo... nego iznosim cinjenice...

I stvarno nemam namjeru da se prepucavam ili nesto objasnjavam...

Gdje ce ko ici u servis, stvar je licnog izbora...

Sretno!
 
Top