Potreban kvalitetan servis za mobitel u Sarajevu

Potreban kvalitetan servis za mobitel u Sarajevu

kakve veze sto je poznanik, pa i od mene zivi 1km,, sta to znaci da me moze zajebati
na pravdi boga:icon_mad: on je jedan obicni lopov audia je od ovog otimanja postenim ljudima kupio,
ja kod njega u radnju dok sam ziv vise ne ulazim, ako se pokvari zna se sta se radi ovlasteni nokia, samsung i sl servis i
miran,
naglasio bi jos i isto u lukavici ACO MOBIL SHOP, ovaj moron mi je po nokia 6233 prosuo tecnost za ispiranje
i sjebao tel, a njegova dijagnoza je bila da se ne moze popraviti,, to sam otkrio kad sam odnio u mobih servis u sarajevo
od toga svega samo stetu imam, a sto, zato sto svi trazimo jeftinije da prodjemo, ima nekih stvari koje ne mogu jeftino da se urade:icon_mad:
 
od njih dvojice u Lukavici ne zna se koji je gori ;)

da ne offamo temu covjeku vise, ako je Nokia pravac MOBIS elektronic u hrasnom i miran :cool:
 
Član
ja zbog ovih majstora i trazim da mi ovo neko popravi kako treba, nosio covjeku da mi zamjeni masku na n86, naplatio dobro telefon mi sjebao, pola stvari otkazalo poslije toga, jos mi poslije kaze kako je to tesko dobro zamjeniti, reklamirao ga, poslije toga jos gore bilo jos trazio da to platim, kaze telefon u losem stanju nije do njega, izgleda ovlasteni servis i miran
 
Član
Vedran87 je napisao(la):
ja zbog ovih majstora i trazim da mi ovo neko popravi kako treba, nosio covjeku da mi zamjeni masku na n86, naplatio dobro telefon mi sjebao, pola stvari otkazalo poslije toga, jos mi poslije kaze kako je to tesko dobro zamjeniti, reklamirao ga, poslije toga jos gore bilo jos trazio da to platim, kaze telefon u losem stanju nije do njega, izgleda ovlasteni servis i miran
Pa da u pravu si kad kazes samo ovlasteni servis...Samo ima tu nesto sto mi htjeli ili ne moramo priznati..SVi hocete da prodjete sto jeftinije pa je maska (karikiram) u ovlastenom servisu 80km...a u nekom drugom servisu 20km...E tu se kola lome...Tamo u servisu vam prodaju pricu da je i kod njih "original" pa kasnije nastaju problemi...ORIGINALA nema da se kupi tj tesko je doci do istih jer se jednostavno ne isplati to kupovati i drzati na stanju jer je preskupo...Ja svojim musterijama uvijek kazem da imate losu i dobru kopiju a ORIGINAL potrazite samo u ovlastenom servisu....
Ima vrlo dobrih kopija ali isto tako i vrlo losih pa je sve to macak u vreci i nama sto prodajemo i vama sto placate....A na stranu to sto ima svakakvih servisera i trgovaca kojima je primat zarada a ne kvalitetan rad...tako da...oprez...
 
Član
znam ja da je moja greska to sa zamjenom ali sad je kasno, nije problem toliko sto je maska kopija nego sto mi sada pola funkcija na telefonu otkazalo, moj okvir koji je skinuo polomio tako da nemogu ni njega vratiti
 
Član
evo zvao sam mobis u hrasnom, kazu mi sa rukama 300 km samo prednja maska i onaj dio sto otvara kameru, nisam ni pitao vise jer mi toliko i telefon vrijedi, neznam kako je moguce da toliko okvir kosta
 
Član
Vedran87 je napisao(la):
evo zvao sam mobis u hrasnom, kazu mi sa rukama 300 km samo prednja maska i onaj dio sto otvara kameru, nisam ni pitao vise jer mi toliko i telefon vrijedi, neznam kako je moguce da toliko okvir kosta
to je vec preseravanje sa njihove strane.....mislim to je ne previse vec je bukvalno pljacka ali et....
nadji nekoga da ti stavi malo bolju kopiju i rijesi se telefona....skola za ubuduce....
 
Član
Ima na platou skenderija jedan mali servis, povoljan a na sve što ti rade daju garanciju.

Nalazi se u moru ostalih servisa u onim prolazima na platou pa ti fkt ne mogu objasniti koji je osim da te odvedem gore.

Na pojedinim telefonima su mi vršili neke ''prepravke'', tipa mreža, flat kabl, maska na w810i (davno) i na sve su davali garanciju u zavisnosti od vrste popravke, recimo jedini su koji daju 2 mjeseca garancije na flat kabl, to sam popravljao na j600 i duze mi je trajao od originalnog, na mrežu su mi dali godinu garancije itd :) 100% su fer i korektni i jednostavno mogu ih toplo preporučiti svima.
Činjenica koja ide na njihovu stranu je da 70% šatro servisera iz njihove okoline (znači skoro svi iz te okoline) kod njih zpr donese mobitel na popravku, oni riješe kvar a ovi budu dobri 20 - 30 KM a prstom ne maknu.
Za flat kabl mi onaj levat pored foto jusuf-a tražio 50 KM sa jednim mjesecom garancije, nisam pristao i nastavio tražiti, obišao sve i naletim na ove koji su mi za 25 KM popravili kabl i dali 2 mjeseca garancije (znači u ta 2 mjeseca ga besplatno zamjene) a ako mi poslije otkaže zamijene mi ga za 15 KM i opet 2 mjeseca garancije, naravno - nije otkazao, trajao je 15ak mjeseci... sve dok mob nije zaplivao morem :). Eh, kada sam došao da podignem taj mobitel sa popravke unutra je stajao glavonja koji mi je tražio 50 KM sa nekim mobitelom kojem treba mrežu popraviti i cjenko se koliko će platiti popravku, nekoga je sigurno zagulio za 40 - 50 KM a ovi mu to riješe za 20, on dobar, libo ga.
 
Član
Vedran87 je napisao(la):
evo zvao sam mobis u hrasnom, kazu mi sa rukama 300 km samo prednja maska i onaj dio sto otvara kameru, nisam ni pitao vise jer mi toliko i telefon vrijedi, neznam kako je moguce da toliko okvir kosta

Tebi treba majstor da ti priomijeni oklop ?

Pa to mozes i ti da uradis i da jeftino prodjes...imas na ebay naruciti oklope u fullu dodjes i alat i sve..ak je problem promijeniti imas milion tutoriala na netu kako i sta. Dijete od 10 godina je u stanju da to uradi nije neka matematika..
 
Član
nije meni problem zamineniti oklop nego ovaj gdje sam ga uzeo kaze ajd uradit cu ti ja da to bude kako treba, e bas mi je uradio kako treba
 
Član
ibiza_sa, da se ta radnja ne zove "mobil shop"?? meni je ovaj lik iz vogosce kad nije znao popravit burazovu 5800xm rekao da on radi sa tim likom kad je u pitanju nesto ozbiljnije i da odem gore...

ako je ta radnja, evo imam vizitku njegovu od tad, pa mogu napisat br nek se cuje prije nego ode...
 
Član
mobil shop

061 777 789
061 905 841

al ne znam jel to ta radnja, neka nam se prvo ibiza javi, pa onda kontaktiraj. pomislio sam da je to taj jer je i ovaj na platou, a i ovaj lik iz vogosce sto radi oko mobitela mi je rekao da ako je nesto ozbiljnije, onda nosi njemu...
 
Top