Potraznja Audi S4 B5

Potraznja Audi S4 B5

Član
a jo brate gdje ces ga vratit ja ga nebi vratio daa su mi dali sasiju od b4 a ne od b5 ne bi se ljutio auto je stvarno mrak tj motor,sve su sanse da ce se zavrtit u calibri posto mv6 ni za ljeka nema
 
Član
sreto je napisao(la):
a jo brate gdje ces ga vratit ja ga nebi vratio daa su mi dali sasiju od b4 a ne od b5 ne bi se ljutio auto je stvarno mrak tj motor,sve su sanse da ce se zavrtit u calibri posto mv6 ni za ljeka nema

Ma naravno da su mi je dali, al da platim za nju 19 000 maraka ne pada mi na pamet :D

I kad smo već kod toga staviš Audijev V8 u Cali pozadi i ne sekiraš se :) pošto vidim da nemaš ECU za tt koji je vjerovatno isto love kao i V8 sa ECUom :icon_biggrin:
 
Član
evo vidim prozivaju me ovdje pa da objasnim o cemu je rijec, nije bas sve ovako kako je Goca naveo neke stvari je malo preuvelicao ali no frks, auto je bilo kod mene, ja sam ga dobio u racun od poznanika, i kod mene je bio oko 2mjeseca ne vise, posto sam imao par vozila nisam ga puno ni vozao par puta ostalo je bio u garazi, ovo oko zamjene sa gocom da ne ponavljam manje-vise je bilo tako, nisam imao pojma o cemu se radi u vezi broja sasije, odmah sam mu vratio sve pare i njegovo auto, jer nisam ni imao namjeru da bilo koga prevarim, sutradan sam se vidio sa covjekom od koga sam uzeo auto i on mi je rekao o cemu se radi, da je sasije od tdi a sve ostalo od S4 sto je i bilo i covjek je imao i racune i atest od motora itd...goci sam samo javio o cemu je rijec a nisam mu nudio auto uopste nego sam covjeku odma vratio auto i sve je bilo ok iako je auto bilo regularno 100% nisam htjeo da opet neko pravi problem oko toga, ovo sto kaze da sam nekog poslje zvao i nudio to je nije istina 100% odmah ga je uzeo neki bradonja iz Travnika koji ga voza i dan danas doduse u puno puno losijem stanju
 
Član
barem megasquirt nije skup :icon_smile:p
zasad trazim mv6 ako bas nista ne izleti onda idemo sve iz pocetka;)
 
Član
GTI pa Goca i nije pisao da si mu ti tom jaranu nudio Audija, nego taj lik koji ga je uzeo od tebe :icon_biggrin:

A ima takvih situacija kad se uzme full razbijeni auto i prepakuje onda mehanika u zdravu sasiju...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
GTI pa Goca i nije pisao da si mu ti tom jaranu nudio Audija, nego taj lik koji ga je uzeo od tebe :icon_biggrin:

onda je do mene :icon_smile: tog audija opet kazem nisam prodao nego sam ga vratio covjeku (ima tome oko 2god cini mi se) a onda je uzeo neki lik isto iz Travnika, samo sto sad na njemu ne valja nista osim motora ali i to je upitno
 
Član
Ovaj iz travnika moze se zaboravit prvo sto nije origigi vec je napakovan a drugo sto je izraubovan ko mehini opanci:123:
 
Super Moderator
Pisaj ga onda nisam znao ko kad je u full-u S4 pa se ni ne primjeti da je bio TDI
dok ga je GTI_Freak vozao auto je bio dobar imao mozda tih par problema a kad ga je ovaj kupio svake sedmice mu nesto razbije
Nista onda trazi ti drugog S4 ;)
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
GTI pa Goca i nije pisao da si mu ti tom jaranu nudio Audija, nego taj lik koji ga je uzeo od tebe :icon_biggrin:

onda je do mene :icon_smile: tog audija opet kazem nisam prodao nego sam ga vratio covjeku (ima tome oko 2god cini mi se) a onda je uzeo neki lik isto iz Travnika, samo sto sad na njemu ne valja nista osim motora ali i to je upitno

Nisam ja za tebe rekao ništa prijatelju, ti si se ponio maximalno korektno i tebi svaka čast na tome, nitko te ne proziva ja da ti imam nešto reći zvao bi direktno tebe ne bi te prozivao po forumima ;)
 

MTR

Član
pu hebemu , bio je u zenici jedan na nasim tablama , mozda 99' godina proizvodnje , al brate zuta boja ko limun , vidjecu ti gdje je zavrsio
 
Član
allroad je napisao(la):
Ovaj ovdje je 98 ili 99 godiste i prodaje se za 4500 KM

Drug...ako mislis na audija sto je trenutno na basbunaru kod bolnice...nije istina da je 4500 KM...
Auto je od mog prvog komsije,i nije toliki krs...lik ga udario nazad i s razlogom rukama pocupao ostatke zbog vece naplate,a rezervni dijelovi su vec pronadjeni,samo se ceka visak vremena da sve bude kako je i bilo :) ;);)

A to da li je origigi,ili ne...ne znam... :) vherujem da znate bolje,posto je vec neko vozio....
 
Član
postoji jedan plavi na podruciju kiseljaka-kreseva-fojnice,gdje tacno ne znam ali znam da postoji i koliko znam da je auto regularan.
sad sto malo plavi vec duze vremena to je vise manje ok
 
Član
_Adyyy_ je napisao(la):
allroad je napisao(la):
Ovaj ovdje je 98 ili 99 godiste i prodaje se za 4500 KM

Drug...ako mislis na audija sto je trenutno na basbunaru kod bolnice...nije istina da je 4500 KM...
Auto je od mog prvog komsije,i nije toliki krs...lik ga udario nazad i s razlogom rukama pocupao ostatke zbog vece naplate,a rezervni dijelovi su vec pronadjeni,samo se ceka visak vremena da sve bude kako je i bilo :) ;);)

A to da li je origigi,ili ne...ne znam... :) vherujem da znate bolje,posto je vec neko vozio....


za taj auto je sve receno :icon_smile: a ne vrijedi vise od 4500 sad kako god
 
s4 je super ja imam 2001 s4 sa apr chip 318 konja i ide ka zver .moy prijatelj ima sa 2 veca turba i ima 625 konja jede malu decu za dorucak.
 
Top