Potraznja Audi S4 B5

Potraznja Audi S4 B5

Član
Zdravo narode, jedno pitanje znal ko da li ima gdje u bih S4 B5 znaci od 1997 do 2001, odnosno bolje receno samo da je na nasim tablama posto se nemoze uvest.
Hvala unaprijed
 
Član
Bio je u Travniku jedan karavan S4, prodavao se dugo. Jedina je fora da po broju sasije ispadne da je TDI, znaci da nije bio original S4, nego ga je neko upakovao. A gdje je sad taj auto, ne znam...
 
Super Moderator
VR6Boki je napisao(la):
Bio je u Travniku jedan karavan S4, prodavao se dugo. Jedina je fora da po broju sasije ispadne da je TDI, znaci da nije bio original S4, nego ga je neko upakovao. A gdje je sad taj auto, ne znam...

Originalni je to S4 samo sto je u losem stanju
Moze se on popraviti ali nije to to
 
Član
LSD je napisao(la):
nekad se vozao po tuzli jedan crni....sad ne znam jel to otislo dalje

ma kakvi ono je bio samo 2.8 30v nije 2.7 biturbo

sreto je napisao(la):
ima sreto motor od s4 pa ga sam napravis sebi;)

koja je cijena motora, i sta dolazi uz njega. i jel to 2.7 biturbo 30v 265 ks :D ima taj motor i u a6 ja mislim
 
Super Moderator
racija je napisao(la):
LSD je napisao(la):
nekad se vozao po tuzli jedan crni....sad ne znam jel to otislo dalje

ma kakvi ono je bio samo 2.8 30v nije 2.7 biturbo

sreto je napisao(la):
ima sreto motor od s4 pa ga sam napravis sebi;)

koja je cijena motora, i sta dolazi uz njega. i jel to 2.7 biturbo 30v 265 ks :D ima taj motor i u a6 ja mislim



Jest da je spam al da te ispravim
U A6 nemas taj motor od 265 KS
U A6 imas 2.7T stariji model koji je imao 230 KS i noviji od 250 KS
Ustvari ovaj u A6 i taj u S4 je potpuno identican motor samo sto turbine na ovom od 250 KS pusu 0.6 bara a one na 265 KS pusu na 0.8 bara
U tom je sva razlika
A onaj u RS4 sa 380KS to je vec druga prica sa k04 turbinama
Ja koliko znam 2.7T moze izdrzati preko 500 KS bez otvaranja ;)
Vec sam ti rekao da u Travniku ima jedan samo treba dosta ulaganja u njega pa ako ti je toliko stalo do tog auta dodji i vidi :D
 
Član
1600e komplet motor sa svim agregatima,kompresorom klime,coolerima kvacilom i instalacijom samo ecu fali to bi morao sa ebay nabavit
 
Član
ima u Banovicima jedan Audi S4, fabricko stanje, felge, sve, nista nije dirano... stariji covjek ga voza... ali nije na prodaju.. jedino da dodjes pa da pitas covjeka hocel prodat:D
 
Član
allroad je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Bio je u Travniku jedan karavan S4, prodavao se dugo. Jedina je fora da po broju sasije ispadne da je TDI, znaci da nije bio original S4, nego ga je neko upakovao. A gdje je sad taj auto, ne znam...

Originalni je to S4 samo sto je u losem stanju
Moze se on popraviti ali nije to to

Orginalni je to S4 al u k****. Taj sam auto ja bio KUPIO dao svoje auto i para. Sad ću vam ja ispričati šta je ustvari bilo s tim autom.

Čujem se ja s dečkom iz Travnika razmijenimo par mailova i slika pitam ga ja za zamjenu kaže može dat ćeš mi svoje auto i 5000 KM (on je tada tražio 19000 KM za njega), ponudim ja 4500 ajde on se nekako složi, pošalje on meni broj šasije, provjerim ja na Interpolu i policiji kažu ljudi nitko ne traži auto, dogovorimo se i zapalim ja za Travnik da vidim auto, dođem gore, malo pregledam, provozam, vidim auto malo trokira i ne ide kako treba (izbacuje grešku lambda sonde ponio ja ručni dijagnostički uređaj :icon_biggrin:), visco ventilator zavaren, huči ko da ima 12 cilindara, sve svijetli na instrument tabli, vanjski izgled blago rečeno užasan, klapaju neke plastike po autu, al hajde kontam sve ću ja to riješiti, ipak jako volim taj auto i ne mislim ga prodavati, ima vremena napravit ću ja sve to, ipak je to S4 kakav je god.

Dam ja njemu 4000 pošto je bilo dosta ulaganja na autu, i zapalim kući sav sretan, čovječe 2.7 biturbo a joj :icon_biggrin:

Vidim gori žuta od goriva kontam ajde usut ću, stanem na pumpu kažem pumparu nalij koliko stane frrr 15 litara :icon_eek: kontam šta je ovo srca ti (a gori žuta od goriva) a rezervoar pun :icon_eek::icon_eek:! Zovem ja ovoga dečka kaže meni ma pokvaren plovak (a kao zaboravio mi reći) pa gori žuta ajde kontam još bolje nisam morao puno sipati.

Dođem kući petak popodne, odmah auto na dizalicu, očistim senzore ABS-a poništi se greška ja sav sretan, odem odmah naručim lambda sondu, visco, svjećice, ulje, plovak, negdje oko 1000 KM dijelova.

Sve 5 uveče se malo vozao, ujutru auto opet u garažu, i ovaj mi prijatelj govori ajde bolan kaže naruči ovu plastiku u braniku orginalnu (netko stavio neku glupu mrežu jer je plastika bila polomljena) pa ćemo kaže lakirati branik nek je sve ko novo.
Ništa lakše, zovem ja auto kuću Jelić naručio bih to i to, kaže meni ovaj prijatelj Rezo nema problema Goca samo mi daj broj šasije. Ajde izdiktiram ja njemu kaže meni čovjek: "Ovo je 110 KS je li?"

Kažem ja kakvih bolan 110 KS Rezo 265 KS Audi S4. Ajde ti meni kaže opet izdiktiraj taj broj šasije. Meni već počinje kurlati u stomaku, odmah sam znao da nešto nije u redu. Izdiktiram ja broj šasije kaže meni čovjek meni ovdje stoji Audi A4 1.9 TDI 110 KS sivi karavan

Kakav rekoh TDI eto mene dole u servis! Ja dole ono stvarno tako, sve kako je čovjek rekao, 99 god. 110 KS, sivi karavan, al skroz sivi (ovaj je bio miš boje)... kaže meni onaj da nije netko motor mijenjao, jest rekoh izvadio TDI stavio 2.7 biturbo i sve ostalo s njim, kočnice, ovjes, unutrašnjost.... pao meni život na nulu :icon_sad:

Kontam e sad ću da ubijem nekoga :icon_mad: kaže meni Joško imam ja kući Uzi i dva pištolja uzet ćemo ih i idemo za Travnik (ja sam sasvim bio na rubu da upucam nekoga) ajde kontam zovnut ću ga pa ćemo vidjeti šta kaže pa ću vidjeti šta ću.

I zovnem ja njega doduše dečko iznenađen kao što sam bio i ja, vidim ja nema on pojma o čemu ja pričam, kaže možda je neka greška al nema nikakavih problema ja sam tu šta god bude :icon_eek:

Sjeo ja u garažu, zovnem par prijatelja iz Sarajeva koji se bave tako nekim mutnim poslovima :icon_biggrin: i objasnim stuaciju i čovjek mi kaže: Idi i vrati taj auto gdje si ga god našao, mogućnost greške servisa je 1:1000000000.

Ja gotov. Sve mi kurla u glavi i u stomaku, zovem onoga dečka rekoh prijatelju situacija je takva, ja to moram vratiti ovo auto, kaže momak doduše nema nikakvih problema, auto te tvoje čeka i pare su u ladici!

I upalim ti ja auto i zapalim opet u Travnik! Dodjem gore, pokažem mu sve papire koje mi je isprintao Rezo u servisu, rekoh nemoj misliti da te nešto zaj*ajem al ovakva situacija kakva jest, ja to auto ne mogu uzeti, al ja vidim dečko je zbunjen kao i ja (poslije sam skužio da nije imao pojma ni o čemu) kaže on nema problema ostavi auto evo ti tvoje i sve 5. Što se njega tiče nikakvih problema nisam imao i svaka mu čast na tome.

! šta će ti biti, zove mene taj dečko sutradan i kaže meni slušaj zvao sam ovoga što sam kupio auto od njega i on kaže: Taj auto ustvari jeste TDI samo je netko u Italiji imao razbijenog S4 i SVE su dijelove do zadnjeg šarafa prebacili na šasiju toga TDI-ja!! Kaže meni auto ima atest ima sve :icon_eek:!!

E sad ja opet sav zbunjen kontam kakvu čovječe šasiju TDI-ja :icon_eek: rekoh pa gdje je taj atest daj mi da vidim e pa kaže auto je regularno, ja ću nabavit atest bla bla al meni i ne treba, auto je kao u redu počeo on nešto pametovati, ma rekoh ne treba ni meni sve i da je to istina, šta će mi auto koji je čitav rastavljan pa sastavljan :icon_eek:

I tu ti mi završimo priču.

I šta će ti biti Dado moj frend prodaje Vectru. Javlja se taj sad neki novi (ili stari nije više taj dečko) vlasnik toga S4 kao da se zamijenu. Kaže njemu Dada jel to onaj sa šasijom TDI-ja :icon_biggrin:? Kad će ti čovjek ko od šale: Jeste odakle znaš, evo donio sam ja atest iz Italije sve je regularno :icon_eek::icon_eek:

Dado ga ipak nije uzeo e sad je li taj atest regularan ili ne, je li taj auto regularan ili nije procijenite sami. A jesam se raspisao al opet volim napisati nego da ne netko opet zaj*e kao što sam se zaj*ao ja :icon_rolleyes:
 
Top