postoji li gdje u bih shop za tuning scootera

postoji li gdje u bih shop za tuning scootera

Član
ima li igdje u tz ili blize tz ili cak u bih shop da barata sa tuning djelovima za scootere . svaka info dobro dosla linkovi pozeljni ako ima
 
Član
Ma ima buraz ovi sto prodaju kineze pa imaju neke kao dijelove al sve slabo,najbolje Stanko Zivinice moze covjek sve nabaviti.
 
Član
imas drug jedino na piku mozes naci mrtvih ljudi ..
imas bas u Tuzli sto ja znam par momaka time se bave, tako da nadjes i kontaktiras :cool:
 
Član
zuka_ je napisao(la):
Ma ima buraz ovi sto prodaju kineze pa imaju neke kao dijelove al sve slabo,najbolje Stanko Zivinice moze covjek sve nabaviti.

ma bas gledo da uzmem neki scooter al reko nes koristeno vec pa samo onu razliku sto bi novo platio da skrkam u taj materijal XD
 
Član
funky je napisao(la):
stanko iz zivinica, raspitaj se, ako ne skontas, imam ja negdje broj, javi :)

hvala druze nasao sam na piku njegov br u svakom slucaju postavi br ne znam koliko je star oglas

gledam ovaj tauris samba bas je pristupacan cijenom a vec sam vozao taj motor jedno sedmicu dana, onako ne cini se los . moze se naci dobar od 1200 do 1500 bas kako bi meni pasalo , uglavnom idem do 2000 km jer sam toliko samo podigao a nema ni marke vise .
 
Član
Ma ja sam misljenja da je bolje polovno nego ovi kinezi novi.Do 2000KM mozes naci neku Apriliu ili Gileru bas finu jos da ostane za neke dijelove. Ja sam sebi kupio Apriliu SR50 2002 god za 350€ s registracijom u Njemackoj,cekam sad samo da je dovucem. Prije toga sam imao Suzuki Katana AY50,Mallaguti F10, F15 firefox,i Macal neki i svima sam bio zadovoljan.;)
 
Član
neznam eto uglavnom gledam da se uklopim nekako u ovih 2000 km jbg necu sad nesto extrem
prvo cu razmotrit sve mogucnosti necu da se zalecem ;)
 
Ma skontaj da uzmes talijana polovnog, ako ces vec ulagati u motor, na ovim su ti sve kineske masine, nit ces naci dijela za njih nit ista, a ovo ostalo je provjereno pouzdano, a dijelova za tuning imas i na trafikama :cool:
 

OmO

Član
http://www.facebook.com/sanio.mujezinovic
Evo ti facebook profil od druga koji radi sa skuterima tunira i popravlja! Ako ti trebaju dijelovi za skuter zna se kome ces se obratiti u tuzli, svi momci popravljaju i narucuju djelove kod njega :D:D:D
 
Top