Porsche Panamera 4S

Porsche Panamera 4S

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
ma kakvu vi to tradiciju ganjate ljudi :D
auto je extra cuj nije tradicija porschea zar je to bitno nidje veze ?
 
allroad je napisao(la):
ma kakvu vi to tradiciju ganjate ljudi :D
auto je extra cuj nije tradicija porschea zar je to bitno nidje veze ?

Auto je vrhunac po pitanju tehnike, i prodavat će se u tisućama komada, sve to stoji, ali Porsche je nešto drugo. Ja vjerojatno nikad neću moć kupiti jednog ali, postoji vrsta ljudi koji se zovu puristi, i cijene Porsche zbog nečeg mnogo dubljeg. Ne razumiješ ti to. :icon_question: :icon_smile:
 
Član
vidio ga uzivo nedavno i to u j*ackoj bijeloj boji...malo mi neobican,ali daleko od toga da je ruzan ili nesto tako..al kad mu doticni gospodin slozi gas ost'o sam isto posran...heh
 
Početnik
ma ja golf 2 je zakon auto, neznam sto uopste prave ovakve aute pored golf-a 2 ??

mada sam malo ljut na porsche-a , sad jos nekog dostavnjaka da naprave i to je onda to pravi su volkswagen..

ali ipok oni znaju jer moraju od necega platiti razvoj novih 997 i ostalih modela...

sa Cayenne su ubili pare od ljudi koji bi vozili Porsche ali imaju zenu i 2 djece..

mislim da ce i sa ovim..

naravno ne govorim o BiH trzistu.. na kojem su mnogi proizvodjaci iz prestiza ne radi zarade...
 
sto se tica auta nije lose nimalo ali jeste malo cudno posto nije normalno od porschea da pravi vakav tip auta posto je recimo porodicno auto ali eto guraju se na trziste...jutros citam u avazu VW kupio 49% dionica od Porschea a sve se nema para
 
Član
Kad su proletile pored mene 3 Panamere na autoputu.. zadrmo se Punto ko da je tornado naletio :cool::cool:

mocan pravo, jos bolji uzivo
 
Jako je dobra ova Panamera, to je manje - više Carrera GT sa četvoro vrata i velikim prtljažnikom, zato samo malo trebamo naviknuti na ovakav Porsche... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top