Poplava!!!

Poplava!!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako,kompletan pod mokar.Prostirači su toliko mokri da se voda cijedi iz njih.Bio na kanalu,podvozje(na oko)zdravo_Otkud toliko vode u unutrašnjosti?
Ako nešto znači,Astra G je u pitanju.
 
Član
vidi da ti ne pusta ne kedere...mozda ti je prozor ostao otvoren,bar malo?jel mokar onaj itison na podu?il samo podmetaci?mozda ti je unesena voda na nogama?
 
Član
edoze je napisao(la):
vidi da ti ne pusta ne kedere...mozda ti je prozor ostao otvoren,bar malo?jel mokar onaj itison na podu?il samo podmetaci?mozda ti je unesena voda na nogama?
Nemože na kedere ući 20 l vode:icon_biggrin:
Prozor nije ostao otvoren nimalo a nisu mokri samo podmetači.Komplet pod pliva,naprijed,pozadi,samo je u gepeku suho:icon_redface:
 
Član
Pogledaj da nije mali hladnjak, ako ti fali vode u motoru onda je to, al opet samo govorim da je mozda do toga.
 
voda ti je ušla isod veznog lima ispod brisača kod mog prijatelja je tuda ulazila u astru voda dakle onde gdje dođu brisači pa ispod ima par otovrta za grijanje to provjeri
 
Član
MA to ti je hladnjak od grijanja imao sma isti problem provijeri....

KAd ti bude auto na radnoj teperaturi daj gas do kraja i vidjeces ako kaplje negdje ispod maske...
 

IGY

Član
madmono je napisao(la):
MA to ti je hladnjak od grijanja imao sma isti problem provijeri....

KAd ti bude auto na radnoj teperaturi daj gas do kraja i vidjeces ako kaplje negdje ispod maske...

90% da je ovo rijesenje tvojih muka
 
Član
Provjeri ovo sto ti je Dado napisao, u jesen se nakupi svakakvog lisca i smeca ispod onog lima di su brisaci pa se odvodni kanali zacepe. Kako se voda nadolijeva tako se prelije kroz otvor ventilacije u unutrasnjost auta


Jel imas siber na autu???
 
Član
Igy ba ovo je ono kao i meni sto si govorio ono zbog one plastike ispod brisaca, i da se odvodni zacepe i preljeva! ;)
 
Član
Mislim da mali hladnjak nije uzrok ovoga.Ovo mi se počelo dešavati prije neka dva mjeseca i uvijek kada pada kiša.Dok je suho vrijeme,suho je i unutra.Da je u pitanju mali hladnjak,trebalo bi stalno puštati.Najvjerovatnije je uzrok ovaj što je dadao naveo.

@Golf VR6 - nemam šibera
 
samo znam da je kod njega na astri a i kod mene na golfu problem bio na odvodnim kanalima ispod haube gdje bude motor od brisdača i broj šasije kod golfa kao što sam i naveo u prvom postu kao što mata kaže lišće prljavština i sve može biti uzrok tome da se začei prelazi preko i ide pod noge pošto je bila veća količina vode otišlo je i pod zadnji sic jer nema gdje drugo provjeri to ništa te ne košta a nebi bilo loše uzet šlauf da te netko poljeva po tom djelu što sam neveo a tu glavu pod volan vidi kapi li ikuda i dali ulazi ali prije skini tepihe i ostalo da bude gol lim lakše se primjeti voda jer kad je tepih unutra on odma upija vodu i ne primjeti se gdje ulazi da se to rješit samo malo pozabavit se
 
Član
ima ti mnogo varijanti. ako si dodatne kablove uvodio moze tuda da bude.mali hladnjak kederi na vratima ,odvodni kanali ispod gaube,najloni na vratima ako su razderani ili odvodni kanali na vratima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top