Pomozimo momcima!

Pomozimo momcima!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jad i tuga a najgore sto ih ovakvih ima jako puno,ali sto se tice ovih momaka hvala Bogu pa ide na bolje sve,napravili su im stalu ja mislim da su i stoke neke dobili pa preko facebooka i sa-x sto je organizovano skupljeno preko 9000KM.Svaka cast svima ;)
 
Član
Dajte ba ljudi neka se u svakom gradi neko obaveze ko ce skupljati pare i neka vodi evidenciju ko se sve ucipao iz tog mjesta i neka postavi ovde na forum. Mislim u svakom gradu ima bar 10-ak clanova sa foruma i onda da se ti koji su skupljali pare nadju i zajedno odu odnjet pomoc ljudima...
Jebai ga eto ti momci koji ce otic odnjet pare ili vec sta se sve skupi nemoraju se cipovat nikako jer ce potrosit gorivo da odo ovuc pomoc ljudima...

PS.ZALOSNO BRATE DRAGI ZALOSNO:icon_cry::icon_cry:

Sada sam se zagledao u svoju kcerkicu od 3 mjeseca i pitam se kakva li nju buducnost ocekuje ako ostanemo u ovoj nam nasoj truhloj i propaloj BiH koju vode ovi nasi lopovi i mafijasi od politicara:icon_question::icon_question:
 
ma ako se nista ne prganizuje, moze svako uplatiti na racun onaj....bar smo sigurno (neko je to u proslim postovima spominjao) kome ce novci sa racuna otici, jer vidite da su se ovi sa sarajevo-x stvarno potrudili i oni su otvorili racun koliko sma ja shvatio...

a sto se tice drzave, zavrsim fax i trazim sebi srecu vani...ako bude srece postdiplomski negdje u inostranstvu odraditi, a ako ne..ona idem kao i svi ostali..nema se ovdje sta traziti, nazalost :icon_confused:
 
Član
ja iduce sedmice idem naci te momke,skupiti medju rajom para kakvih i kupit zita kokoši,kozu,kravu neku zivotinju zavisi koliko skupimo
 
Početnik
svi se mozemo neceg odrec i pomoc ovakivim,jer i to su ljudi koji traze samo neke osnovne stvari za zivot,,,,,,,,,,,hljeb,,,,,,,,,,,,,,i to bi ih ucinilo sretnim.........:icon_sad::icon_sad::icon_sad:...zalosno..:icon_sad::icon_sad::icon_sad:u 21 stoljecu....i sad nam neko prica (citaj LAŽE ) za EU,zao mi je ovakvih ljudi i nemam rijeci kako da opisem nase ne upravitelje ove drzave nego lopove ove drzave....

ne znam samo me fata bijes na sve ovo oko nas sto se desava kad vidim ovakve ljude....

uz vas sam sve koji zele pomoc ovim ljudima,volio bi da se nadje neki nacin jer nismo svi umogucnosti doc na data mijesta mada bi volio....

stvarno zalosno :icon_cry::icon_cry:
 
Član
racunajte i na mene cim bude kakva akcija skupljanje samo nek mi neko posalje poruku na mail..fkt najezio sam se kad sam vidio ovo i kad covjek skonta nasta trosimo pare bezveze a ljudi nemaju da jedu...zalosno
 
Član
Evo posto vidim da ima raje iz Sarajeva koja je voljna pomoci ovim momcima, otvorit cu temu i napisat lokaciju gdje cemo se nac i skupit pare;)

Ovdje moze lock!
 
Član
ideja: sacekat da dodju majice, skupiti pare, stvari sta vec i u "opremi" u ime foruma odnijeti momcima, tom prilikom napraviti koju fotku sa njima, sigurno ce im biti drago?

i ja vjerujem da ce sutra nekima biti respektabilno auto na kojem pise bhtuning.com i da nece misliti da smo samo momci koji napucavaju auta i jure kroz grad... ?
mozda nisam dobro sastavio, ali skontat cete... ?
 
Član
funky je napisao(la):
ideja: sacekat da dodju majice, skupiti pare, stvari sta vec i u "opremi" u ime foruma odnijeti momcima, tom prilikom napraviti koju fotku sa njima, sigurno ce im biti drago?

i ja vjerujem da ce sutra nekima biti respektabilno auto na kojem pise bhtuning.com i da nece misliti da smo samo momci koji napucavaju auta i jure kroz grad... ?
mozda nisam dobro sastavio, ali skontat cete... ?

super ideja i za buducnost da ne misli narod da smo huligani,,nego da nas prihvate ko fine i normalne,,pogotovo zenski narod od 17 do 30:cool:
 
Početnik
Hodbina je napisao(la):
funky je napisao(la):
ideja: sacekat da dodju majice, skupiti pare, stvari sta vec i u "opremi" u ime foruma odnijeti momcima, tom prilikom napraviti koju fotku sa njima, sigurno ce im biti drago?

i ja vjerujem da ce sutra nekima biti respektabilno auto na kojem pise bhtuning.com i da nece misliti da smo samo momci koji napucavaju auta i jure kroz grad... ?
mozda nisam dobro sastavio, ali skontat cete... ?

super ideja i za buducnost da ne misli narod da smo huligani,,nego da nas prihvate ko fine i normalne,,pogotovo zenski narod od 17 do 30:cool:



slazem se s tobom osim ovog od 17-30,ostre ti ove granice
 
Član
bravof je napisao(la):
Hodbina je napisao(la):
funky je napisao(la):
ideja: sacekat da dodju majice, skupiti pare, stvari sta vec i u "opremi" u ime foruma odnijeti momcima, tom prilikom napraviti koju fotku sa njima, sigurno ce im biti drago?

i ja vjerujem da ce sutra nekima biti respektabilno auto na kojem pise bhtuning.com i da nece misliti da smo samo momci koji napucavaju auta i jure kroz grad... ?
mozda nisam dobro sastavio, ali skontat cete... ?

super ideja i za buducnost da ne misli narod da smo huligani,,nego da nas prihvate ko fine i normalne,,pogotovo zenski narod od 17 do 30:cool:



slazem se s tobom osim ovog od 17-30,ostre ti ove granice

tolerancija +/_ 10%
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top