Pomozimo momcima!

Pomozimo momcima!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hajmo organizovati mi s foruma nesto! prikupiti pare neke pa neka neko u nase ime odnese momcima... dat cu,necu nasuti u auto odvojit cu da dadnem da se neko najede... ovo je zalosno...
 
jbt :icon_cry:

pa mozete samo zamisliti kolika je bol i tuga u srcu jednog momka pa je morao zaplakati pred kamerama i reci da je pozelio hljeba da se najede , brate dog. cemo se za sutra , skontacemo nesto da odnesemo ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
jbt :icon_cry:

pa mozete samo zamisliti kolika je bol i tuga u srcu jednog momka pa je morao zaplakati pred kamerama i reci da je pozelio hljeba da se najede , brate dog. cemo se za sutra , skontacemo nesto da odnesemo ;)

Haj valja, il cemo kako je Elmir rekao... svi po 5-10KM (koliko ko moze) pa kad skupimo da neko odnese?
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
jbt :icon_cry:

pa mozete samo zamisliti kolika je bol i tuga u srcu jednog momka pa je morao zaplakati pred kamerama i reci da je pozelio hljeba da se najede , brate dog. cemo se za sutra , skontacemo nesto da odnesemo ;)

Haj valja, il cemo kako je Elmir rekao... svi po 5-10KM (koliko ko moze) pa kad skupimo da neko odnese?

pa jarane radije cemo dati po 5-10-15KM nek momci imaju citav mjesec-dva sta da jedu nego nasuti goriva u auto i kulirati bezze gradom..ja sam ZA sta god odlucite i koliko god..sad ode na posao druga sam smjena ocekujem da cete smisliti neko rijesenje pa da sutra odem uplatiti il kako vec odlucite..mozemo se skupiti ja cu bas iz travnika doci u sarajevo pa nas 20-tak otici licno i predati...meni nije nikakav problem...halal bilo...nedaj boze nikome..***** ti ovakvu drzavu...
 
Član
Pa eto nek' neko otvori temu i predlozi vrijeme i mjesto okupljanja, pa da svi donesemo koliko ko moze;)
 
Član
nista ljudi ajmo stvarno se organizovat i skupiti da nebude samo prica i nek neko odnese u ime svih nas i to je to place mi se kad ovo vidim :icon_cry:

sad sam poslo email BATKU i njegovoj emisiji udri muski da i oni u svom programu kazu rijec dvije da pokusaju kakvu akciju pokrenuti itd....
 
e hajmo da se organizujemo , svi pomalo i vjerujte skupi se dosta.

Mozda u saradnji sa Batkom , treba pokusati , vecini nam tih 10KM nije za nebo svezano , to je ulaznica i jedno pice u nekom clubu , pa valjda mozete i bez toga jednu subotu.

Evo i ja cu poslati mail Batku , on je utjecajan sto se toga tice ;)
 
Ej deyo ajd ima li neki ziroracun od ovi administratora..da se uplati nesto za ove momkee..
A Deyo ili vec koje glavni na bhtuningu..Da uplatim za ove momke..Molim Vas..Pa zalosno je too..
Kad mozemo davati pare ovakoo..mozemo i za njih..ajd sa foruma nek se pokrene nestoo..molim vass;)
 
ma kako god samo da se skupi sto vise , ne mora biti neko od glavnih na forumu , bilo ko ko ima otvoren racun , mozemo na njegov
 
Član
nista vernese salji batku mailove ja sam vec 5 poslo, a evo ima u nedelju ispred slasticarne palma pa brate svi da damo neku sitnicu i da kupimo nesto dok se snadjemo za ziroracun i pare jel se slazete????
 
Član
raja ako budete u ime ,foruma,nesto svi skupa radili javite pa ko bude organizovao,nek mi na PM posalje informacije za western union,,nemojte me izostavit MOLIM VAS:icon_cry:
 
http://www.facebook.com/group.php?gid=70092199171
osnovana je grupa na facebooku, ovdje se mozete upoznati sa detaljima oko pomoci ovim momcima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top