POMOZIMO AJŠI HAJDAREVIĆ

POMOZIMO AJŠI HAJDAREVIĆ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vernes_AMG je napisao(la):
Za dva dana je skupljeno nesto preko 8000KM :cool:

na punktovima koji su preko vikenda postavljeni na 3 lokacije u Sarajevu, jel :icon_question: prvi dan malo vise od 5000 a drugi dan oko 2.5-3000 km... oni su preko dana volontirali... narod slabo i izlazio vani preko dana zbog vrucina.. da su to navecer postavili ja msm da bi odziv bio daleko veci ali i ovako je super... svaka cast dobrim ljudima ;)
 
FirellesMonster je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Za dva dana je skupljeno nesto preko 8000KM :cool:

na punktovima koji su preko vikenda postavljeni na 3 lokacije u Sarajevu, jel :icon_question: prvi dan malo vise od 5000 a drugi dan oko 2.5-3000 km... oni su preko dana volontirali... narod slabo i izlazio vani preko dana zbog vrucina.. da su to navecer postavili ja msm da bi odziv bio daleko veci ali i ovako je super... svaka cast dobrim ljudima ;)

Da da , na tim punktovima se skupilo toliko. Od toga je potroseno oko 90KM na printanje 6000 letaka koje su dijelili raji ;)
 
Član
stavio i na profil FB, pa nebi bilo lose da to svi urade

Molim SVE DOBRE LJUDE da nazovu i pomognu maloj Ajši!!!
Pozivom na brojeve BH TELECOM: 090/291-027 HT ERONET: 092/890-827 donirate 2KM+PDV! Molim vas, kopirajte status kako bi sto više ljudi pomoglo Ajši!!!
 
Ajsa ce najvjerovatnije biti sutra prebacena u Tibingen gdje ce odmah pri dolasku biti zbrinuta od strane vrhunskih strucnjaka doktora... cim novac bude uplacen, a Batko je u vecerasnjoj emisiji na pink-u "Hrabri ljudi" tako rekao, cak je Edin i javno pokazao novac koji je uspio skupiti i koji ce Batko sutra uplatiti... uglavnom, ne treba jos puno da bude sretan kraj, mozda da se navuce jos malo novaca za taj drugi avion ili sta vec jer ga nisam bas najbolje razumio... ajmo ljudi, jos samo malo i da za kraj mozemo reci radosnu vijest da je Ajsa spasena, da je ziva i zdrava ;)
 
Član
Jucer sam bio u posjeti maloj Ajsi Hajdarevic, rodjaci iz Njemacke se javili kada su vidjeli na fb i poslali su pare koje sam ja isao uruciti! Uslovi za zivot su katastrofalni, bukvalno nemaju gdje spavati jer zid kuce u svakom trenutku se moze srusiti! Dok sam bio tu Ajsa je spavala, kako kaze otac, to je jedan sat od 24h da spava i tad je mirna i odmara i nema napade! >Roditelji su optimisti, jer nadaju se da ce u Njemackoj dobiti pravi ljecnicki tretman i da ce ozdraviti! Ajsa putuje u cetvrtak u Stutgart avionom! Veliki dio novca se skupio, ostalo je jos u cetvrtak da se odrzi humanitarni koncert i nadam se da ce biti dobar odziv i da ce se karte rasprodati! Samo se nadam da sve prodje kako treba i da ozdravi ako Bog da!
















:icon_cry:
 
Tako je, stvarno zalosno da se nismo mogl organizovati za taj sastanak... postavi se datum i ko moze nek dodje, ko nemoze nek posalje novac po nekome, a ovako se dog kad kome odg jbt pa nemoguce je to tako, nema sanse... zalosno :icon_sad:

Evo dobrih vijesti iz OM, Batko i tim:

Obavještavamo vas da je "Otvorena mreža" poslije završene procedure plaćanja izmještanja Ajše Hajdarević, te dobivenih svih potrebnih administrativnih dozvola dobila poziv za prijem naše male djevojčice i njenih roditelja za četvrtak 21. Juli u 12:30. Specijalni avion "bolnica" sletiće na aerodrom u Sarajevu u 09:00 21. Jula, a poletjeti u 10:00 za Stuttgart. Pozivamo sve vas koji ste u prilici da dođete na aerodrom u četvrtak da ispratimo našu princezu.
Batko i tim "OM"

Bar ce na kraju biti sve kako treba, hvala dragom Bogu ;)
 
Član
pa ako vam je toliko krivo zbog tog sastanka, i bili ste voljni pomoci, imate ziro racun, i ima sigurno unicredit banka u gradu pa uplatite, ko je mislio doci i dati nesto za pomoc i ovako ce uplatit
ko nije nasao bi neki izgovor kao i uvijek ;)
 
Član
kavaz je napisao(la):
pa ako vam je toliko krivo zbog tog sastanka, i bili ste voljni pomoci, imate ziro racun, i ima sigurno unicredit banka u gradu pa uplatite, ko je mislio doci i dati nesto za pomoc i ovako ce uplatit
ko nije nasao bi neki izgovor kao i uvijek ;)

upravo!.. kao da pomoc ovisi samo o sastanku
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top