POMOZIMO AJŠI HAJDAREVIĆ

POMOZIMO AJŠI HAJDAREVIĆ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Situacija je kritična, ja sam se sledio kad sam gledao prilog.
Na ovim linkovima imate iz tri dijela kompletan prilog da pogledate i uvjerite se da je ovim ljudima potrebna pomoć.

1. dio - http://www.youtube.com/watch?v=Zb58O1gxy7w
2. dio - http://www.youtube.com/watch?v=4t6imfhbfXc
3. dio - http://www.youtube.com/watch?v=sn48FkGzEH

Uplate za Ajšu Hajdarević se mogu izvršiti na transakcijski račun otvoren kod UniCredit banke na ime Edin Hajdarević:
3380000000000072, broj partije -- 45209809000.

Aktivni su telefoni preko kojih donirate 2KM

BH Telecom 090 291 027 i
HT Eronet 092 890 827
 
Sutra i prekosutra ce u gradu ( ispred Trznice , Katedrale i Vjecne vatre ) biti postavljene kutije za pomoc malenoj bebi. Prosetajte i ubacite svoj prilog , pokazimo po ko zna koji put kakvi smo ljudi ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Sutra i prekosutra ce u gradu ( ispred Trznice , Katedrale i Vjecne vatre ) biti postavljene kutije za pomoc malenoj bebi. Prosetajte i ubacite svoj prilog , pokazimo po ko zna koji put kakvi smo ljudi ;)

;)
 
Član
3-4 posta na temu pomoc a pregleda da ne spominjem :icon_cry:

Poznajem licno roditelje, vjerujte nisam znao da je situacija ovakva. Sve detalje vam javim.
Pomoc je potrebna maloj Ajši..:icon_sad:
 
Početnik
Neko jutro sam bas gledao Batkovu emisiju i bila je prica o Ajsi..Ja msm da boljeg covjeka u drzavi nema,ono je ednom rec COVJEK,svaka mu cast..Naravno pomozite svi koji mozete,jedan poziv makar ako nista dr..
 
N

nenad

Ko je za da se u Tuzli organizujemo, da skupimo malo donacija, koliko ko moze?
 
Ja danas nazalost nisam mogao biti sa volonterima ali oni su vec nekih pola sata na svojim pozivcijama , sutra takodje. Od 10 do 18h svratite i dajte svoj prilog ili ko ima printer da isprinta par primjeraka sa brojem telefona i zalijepi na ulaz u zgradu ili nesto sl. Samo da ljudi budu upoznati o situaciji , uvijek ima dobrih ljudi koji ce pomoci ;)
 
AJŠA NIJE DOBRO, IMALA JE NAPADE JUČE, EDIN JE ČITAV SAT POKUŠAVAO VRATITI U ŽIVOT. M O L I M V A S ZOVITE HUMANITARNE BROJEVE, UPLATITE KOLIKO IMATE, SVAKI FENING JE BITAN!!! VRIJEME CURI kazao je autor teme na Sa-x portalu :icon_sad:



Uploaded with ImageShack.us

Redovno pratim sta se desava sa ovim slatkim malim bicem i stvarno mi je zao sto se od rodjenja susrelo sa nasom birokracijom i surovim zivotom. Svi glavni i odgovorni su i ovaj put zakazali i opet ionako ovaj napaceni narod mora da spasava ljudske zivote... ja se stvarno divim ovim divnim ljudima sto i pored finansijskih poteskoca uspiju odvojiti skroman iznos za ovo malo bice ali je vrijedan jer je od srca... citam razni forumi i portali su organizovali humanitarne akcije prikupljanja sredstava, clan sam dosta foruma i zaista su ljudi polozili test humanosti... gledam ovdje na nasem forumu bhtuning.com jako maaaali odziv, malo komentara, mala posjecenost teme :icon_sad: niko nikoga ne tjera, nista se nemora ali zar ne bi bilo lijepo da nesto orgaizujemo i da kao forum bhtuning pomognemo maloj bebici da ozdravi i da se ponosimo sto smo uspjeli spasiti jedno malo slatko bice :icon_sad:
 
Član
STAVITE OVO NA FB PROFIL ZNAM DA NAS JE MNOGO A I NAZOVITE

Molim SVE DOBRE LJUDE da nazovu i pomognu maloj Ajši!!!
Pozivom na brojeve BH TELECOM: 090/291-027 HT ERONET: 092/890-827 donirate 2KM+PDV! Molim vas, kopirajte status kako bi sto više ljudi pomoglo Ajši!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top