Pomoc

Pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma jarane ako se nije zagrijala veceras nece nikad sta sam mu radio, a meni se ovo vec desilo i bilo mi do crijeva za dovod goriva! mozda je opet do toga! Daj Boze :)
 
Član
Ja sam negdje načuo da može i masa na auto da je slaba i da zbog toga kasni gas i auto trza i gasi se. Nadji dobrog električara da to on pogleda .
 
Član
Evo sad sam bio, gledali karburator i propuhivali crijea od goriva i sve je OK. Danas se vozao i sve normala, nego kontam poci cu negdje dalje i sta ce mi ne dao Bog i onda sam...
 
Član
Da nije do filtera za gorivo? Mozda je vec prljav, pa mu uleti i najmanja prljavstina i pravi problem...
 
Član
Masa nema veze sa tim..Moze biti pumpa kada se zagrije da oslabi pritisak,a moze biti da ti je zacepljen povrat goriva,tako da nema dobru regulaciju...PS.. Provjeri filer od goriva... Pozz
 
najvjerovatnije da ti u rezervoaru ima taloga pa on zacepi dovod
tako je barem bilo u mom slucaju prije 2 godine
 
Član
Hvala svima!
Al eto ja sam nesto cackao, propuhivao mu crijeva i karburator (ne vjerujem da je do taloga, pratim bas zbog toga da mi ne dodje do rezerve da ne povuce talog) i sve je OK sada, samo mi obrtaji ostajali na jedno 2000 i ja nekakav saraf (od nekakvog vakuma, nemam pojma sta je, nego su mi rekli da je vakum) malo odvrnuo i sada ide i radi normala, samo cemo vidjeti koliko ce trositi!
Pozzz!
 

Eko

Član
I ja sam napokon popravio.... ipak bila ona mala pumpa u rezervoaru , zamijenio je , polovna 50 km i sad ide extra .. a usput sam i "veliku" pumpu ispod rezervoara i nju zamijenio, jbg vec je bio kupio , 150 km - nova... al et imam sad "staru" koja je znaci ipak radila... pa ako nekome treba .. mozemo se dog. POZ
 
Član
Da vas nesto pitam, mozda je glupo, al ja se ne razumijem u to a nedelja danas pa mi majstor ne radi! Posto sam to nesto odvrnuo meni se cini da mi prije idu obrtaji, neznam kako da vam obijasnim, nekako mi vise tj prije ide kazaljka prema gore od obrtaja :)
 
Član
PROVJERI RELE PUNPE I PRITISAK

PROVJERI RELEJ PUMPE I PRITISAK AKOBUDE DO PUMPE MORAS UZET ODGOVARAJRCU JER IMA ISTIH ALI NIJE ISTI PRITISAK
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top