Pomoc

Pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eddo je napisao(la):
isto ti je to u sustini, razlika je samo kad recimo budes mjenjo player, preko eurodzeka ti je to jednostavni plug'n'play dok tako preko zica, skini izolaciju odmotaj zice izvadi player i onda u rikverc sve isto sa drugim playerom ...

:smajli33:
 
Član
ja kaki su ti spojevi ako nekups dekove
fino to ba oguli jedno 1cm i zaletuj i fino izoliraj finom trakom npr 3m ona je mekana a ova je pretvrda i debela i uljudi to malo i fino kad zavrsis spoji izolirom u jednu cijelinu da se ne zamota dje netreba
 
Član
evo juce cijeli dan zajebancija i nece a uzmem gurnem onaj stari odma radi..pa poludio sam sada me strah samo da ovaj player nije u meduvremenu izgorio jel moguce to..

i evo sta sam mislio da kupim sve konektore od pionir i ove za auto i onda to sve dam nekom da mi spoji..al sad me strah da ovaj pionir nije pregorijo..pa kako to da provjerim
 
Član
pa trebao bi nazad gdje se ukljucuje u player onaj dzek biti i osigurac, ako nema, onda moras otvorit player, naces unutra onaj mali okrugli osigurac stakleni sa nitnom unutra, ako je nitna prekinuta onda je to to ... pozz
 
Član
e pa ne vidi se on i izvadio sam ga ja sam sada ne vidim ja jel valja taj osigurac di se nalazi nit ev slika
dsc01682e.jpg


evo..ak aj dobro vidim ispravan je..sry kaj imam ovakva glupa pitanja..al bas se ne kuzim u ovo..a ne zelim da ispadne da sam bacio 100km za nista..sam je bitno da mi player nije pregorijo
 
Član
osigurac dobar, instalacija radi (kazes probo si na drugom playeru), probo si i sa i bez antene opet kazes ne radi, mislim da je vrijeme da to odneses nekom elektricaru da ga isproba :icon_rolleyes:
 
Član
ovako je to bilo doso ja u auto i vidim isti taj dek za struju ja gurnem i ovaj player nece zovnem aj starog on dode gurne on i upalio nam se kaze on sad ove zvucnike zicu an zicu i gotovo ja uzmem zicu an zicu i idem ponovo upaliti kad ne radi ne znam zasto..a player je rafdi to ti ocu reci jel ima mogucnos da je on oso u medu vremenu?
 
Pazi ovo,ak su ti se i u jednom trenutku,dok si spajao zvucnike ponovo,spojili plus i minus od izlaza,izgorilo ti je IC (integralno kolo), jer je pioneer jako osjetljiv na to, to moze biti razlog sto nece da upali,a to ti se desilo 90%,jer ak si sve pospajao kako su ti momci rekli nema razloga da ne radi!!!!
 
Član
neznam bas da mu se spojio plus i minus samo bi osigurac iskocio ... jbga bar tak ja mislim ...
 
Član
ako imas kakav instrument za ispitivanje struje unimetar stavina zujalicu i stavi na ove nogice i morao bi za unimer zuji i znaces dali je ok osigurac-i
 
Član
nemoguce da se spojio + i - minius jer te zice nisam diru nia sam samo preko konektora spojio jedino sam rezo zvucnike..ma ne znam nija vise staje..sad cu vijedtid anabavim negdje novi onaj cijeli konektor od pijonira i konektor za zvucnike sto sam izrezo pa cu nac nekog ko se razumije u to da mi slozi..al moram prvo negdje neke pare upecati

uglavnom bitno da player nije oso

hvala;)
 
Član
ej zaboravio sam trazio sma po google nigdje naci di mogu kupiti taj konektor od pioneera..područje bih i hr
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top