pomoc

pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Renegade REN 550S ??? monoblok?? zar nije dvokanalac?:icon_confused:
ren4lo9.jpg


:icon_question:
 
Početnik
vidim da si se ispravio..hehe:cool: .pa jesil zadovoljan sa tom muzikom? il ces trazit bolje pojacalo?..

i ja sam u zadnji mjesec danan naucio puno toga na ovim forumu ..i ljudi stvarno puto pomazu oko svega..

sigurno ces dobit odgovor na ono tvoje pitanje gore,,renegade je dobar .ima 2x275w max ....odnosno 2x75 W RMS-s..a u bridge ti daje oko 150w RMS-a na 4 ohm ili 2 ohma ..mozda ce ti se pojacalo malo zagrijavat ako ga budes drzao na max-u a pajo moze podnijeti jos jedan takav ren ..haya..ako si ti zadovoljan sa tim ..onda nemoj uopste mjenjat to pojacalo..:cool::cool: sve najbolje jarane;)
 
Član
Zerr je napisao(la):
jer znam da raja sa manje para postigne vise naprimjer upalus muziku oko auta se nemoze zivjet tresu se stakla na izlozima
a neznam moral al grije se pojacalo
on mi rece to ce ti pobucat tvoj wuf
ma mescini isto gruha ja sam konto nes moc sjedit u autu
pa ako moze jos koji savjet nije na odmet i dali mi je potreban veci refleks i kolika je njegova sirina i duzina trebal se sjec ista
unaprijed hvala svima koliko god vas ima ;)

Dobar si ti
sine dragi tebi da bi se tresao barem retrovizor u autu treba puno vise nego to pojacalo kakvo si ti uzeo
samo neznam koliko si ga platio ak nije problem da nam kazes.I mislm za te pare sto si dao za ovo pojacalo da si dodao jos malo para mogao bih imati i duplo bolje i jace pojacalo nego ovo sto si uzeo
 
Član
druze javi se momku "brum brum", on ima pojacalo koje tebi treba a pored svega jos je i NOVO ;)
 
Član
ma iso kod veke i stoi mu u regalu pojacalo i ja ga pitam morel ovo gurat onaj moj wuf kaze pocjepace ga reko dobro koliko je repa i zavrsimo za 100km i moje distancere al odo sutra da mu ga vratim jer nije to to sto je govorio grije se pa se bojim da ne pregori i nije mi niko odgovorio koliki mi je reflex za kutiju potreban i njegova duzina kolioka ide ako iko zna bio bi mu zahvalan
 
Član
radi to pojacalo jako dobro ali pitanje je kakva ti je kutija i sve to. u upustvu za sub ti sve pise sta i kako treba biti. RTFM!!!
 
Član
sutra cemo vjerovatno probat njegov sub u mojoj kutiji na istom tom njegovom pojacalu. pa cemo vidjet hocel biti kakve razlike... :icon_biggrin:
 
Član
reko sam mu i ja da mu je ta cjena velka, mislio sam da ce popustit pa spustit na neku razumnu cifru jer novo nenovo 380Wrms ne vrijedi 300km bez ikakve garancije itd itd itd .... najgore je sto sad drzi tu cjenu pa kad vidi da nemre prodat, dace posto poto umjesto sad da te namiri na amp ;) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top