pomoc

pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako pitao sam ede te mu se zahvaljujem al da vidimo i ostala misljenja
uzeo sam wuf 308 kod feleta
al mi edo rece da mi je pojacalo beze (slazem se stim)
pa da mi kazete koje mi je potrebno znaci da je ovo za taj wuf extra
i za koliko se moze naci repa
inace mi je u autu pojacalo sony 444 i koliko ono vrijedi
unaprijed se zahvaljujem na bilo kakoj sugestiji
 

IGY

Član
potrebno ti je neko pojacalo od recimo 400 rms da bi on svirao full snagom
dok recimo iz iskustva znam da pioneer ne treazi puno snage, i da moze fino svirati na recimo 200 rms
eh sad do tebe je koliko si spreman izdvojiti za pojacalo
naravno najbolje bi ti bilo neki monoblok, no moze i neki dvokanalc pa u bridge da ga stavis
 
Član
4 x 35W @ 4 ohms (14.4V - 0.04% THD)
4 x 40W @ 2 ohms (14.4V - 0.04% THD)
2 x 80W @ 4 ohms bridge (14.4V - 0.04% THD)
Fuse: 40A

eto ti spec tvoga ampa
iskreno da ti kazem odmah ne vrijedi puno
 
Član
treba ti dobro pojacalo sto taj sony nije. elem nadi pojacalo koje je minimalno 200W u mostu (bridge). mada za taj sub idealno jeste oko 500W uz jako dobru kutiju da mozes iskoristiti sav potencijal.
 
Član
evo kutija pa sami presudite valjal ista
i imali ko da bi ovo pojacalo u zamjenu i moju doplatu
 
Član
pa uz sub si dobio upustvo. tamo pise kolika kutija i koliki port. uzmi tu kutiju premjeri pa ces znati jel ona ok. sa slike mozemo samo vidjeti da je bas reflex i tapacirana nista vise :)
 
Početnik
dobar sub ..dobra kutija...samo pojacalo malo jebe...al nemoj prodavat to pojacalo...spoji dva trosistemca u bridge na njeg a na monoblok stavi 308-cuu...:cool:ako neplaniras jos jedan taki onda monoblok !! to je zakon..
 
dal ce ovaj pioneer ikad vise napraviti novi sub :icon_mad: sve isti q... samo promjene malo izgled i eto ga novi model, a indenticni kao i stari modeli.. 305 i 306 model je ipak bio najbolji..

a pojacalo, pa neki monoblock, zavisi do koliko love, soundmagus, pa i DLS CAD11 danas nije skup, ispod 400km se da nac polovan...

mada recimo ja sam jedno vrijeme imao sony xm-sd22x koji je imao 500wrms u bridgeu i rasturano je pioneera 306... a da se nac ispod 200km, a po meni dobro pojacalo..
 
Član
ako mogu dodat, po meni 305 je svjetlosne godine ispred 306 i svih ostalih, imao sam i 305 i 306 i 306dvc, trenutno imam 257d4, slusao sam i 307 prije 2 dana i 308, 3004 takodje, 307F, znaci pocevsi od 305 pa nadalje, slusao sam gotov pa sve paje i 305 mi je imao daleko najbolji zvuk od svih ... jest da je malo OT, al reko posto imam dosta historije sa doticnim proizvodjacem mislio sam da dam svoje misljenje o njihovim wooferima ;)
 
Član
eddo je napisao(la):
ako mogu dodat, po meni 305 je svjetlosne godine ispred 306 i svih ostalih, imao sam i 305 i 306 i 306dvc, trenutno imam 257d4, slusao sam i 307 prije 2 dana i 308, 3004 takodje, 307F, znaci pocevsi od 305 pa nadalje, slusao sam gotov pa sve paje i 305 mi je imao daleko najbolji zvuk od svih ... jest da je malo OT, al reko posto imam dosta historije sa doticnim proizvodjacem mislio sam da dam svoje misljenje o njihovim wooferima ;)

Mogao si knjigu da napises kada imas toliku istoriju :lol:
Pioneer kao pioneer za pare koje kosta pruza vise nego dobro to mi svi znamo.
I bezze je bilo sta pricati ;)
Razlika svakako postoji medju serijam i ja sam slusao takodje sve te sem 308 nisam ga jos vidio ni uzivo:icon_biggrin:
Ali nadam se da cu da ga vidim
Po meni definitivno 306 naj naj
 
Član
to je sve plastik fantastik i sviraju sve do jednoga uzas. super je na reperskim generickim tonovima ali kad su u pitanju akusticki instrumenti tu je pajo koma ali ona najteza. dosta se popravi zvuk ako je u kompresiji ali ako se dobro sjecam mozda sam ih vidio svega 3-4 systema sa pajom u kompresiji. treba poslusati nesto sa kartonskom membranom da cujete sta je zvuk.
 
Član
uzeo sam od veke renegade dvokanalac
ren 550s
pa sam ga skopco al nije mi to to
jer znam da raja sa manje para postigne vise naprimjer upalus muziku oko auta se nemoze zivjet tresu se stakla na izlozima
a neznam moral al grije se pojacalo
on mi rece to ce ti pobucat tvoj wuf
ma mescini isto gruha ja sam konto nes moc sjedit u autu
pa ako moze jos koji savjet nije na odmet i dali mi je potreban veci refleks i kolika je njegova sirina i duzina trebal se sjec ista
unaprijed hvala svima koliko god vas ima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top