pomoc

pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
ja sam ti nudio ca12 koji bi doslovce rasturao tog paju
jer na 1 ohm oaj amp daje 500 RMS dok paji ima 400 i to bi ti bilo taman
i dalje ti je u ponudi amp pa ako si zainteresovan javi se na PM mozemo i cijenu korigovati nije problem, ali svakako prije toga cujes kako svira
 
Legend
IGY je napisao(la):
ja sam ti nudio ca12 koji bi doslovce rasturao tog paju
jer na 1 ohm oaj amp daje 500 RMS dok paji ima 400 i to bi ti bilo taman
i dalje ti je u ponudi amp pa ako si zainteresovan javi se na PM mozemo i cijenu korigovati nije problem, ali svakako prije toga cujes kako svira

potpis ...



RMS output per channel at 13,8 volts
Mode : AB
Number of channels : 1
Nominal RMS power output in 4 ohm (0,1% THD) : 220 W
Nominal RMS power output in 2 ohm (0,4% THD) : 400 W
Nominal RMS power output in 1 ohm (0,5% THD) : 500 W

DLS-CA12.jpg
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Faris_D je napisao(la):
a tvoja je po mjerama predpostavljam ???

hocemo da cujemo da li ce biti neke razlike u odnosu na njegovu... ne znam sta ti to tu nije jasno...

pa ako je razlicite zapremine i svirat ce razlicito sigurno to je jasno. nemorate niti probavati. ona koja je bliza dimenzijama po upustvu ce bolje svirati. ustvari ona koja je manja od preporucene trebala bi da bude glasnija, ona koja je veca bi trebala svirati dublje.

Zerr je napisao(la):
ma uredu sve al sto se grije ako je dobro
javio sam se brumu trazi 300km puno mi to

procitao sam citav thread od pocetka do kraja kazes da si kupio paju 308. nigdje nisi napisao kojeg DVC (i kojeg) ili SVC.

bilo kako bilo to pojacalo fakat radi dobro ali jednostavno je preslabo za taj sub. grijat ce se svako pojacalo kada radi pogotovo to koje je ocigledno slabo za tvoje slusacke apetite. nego de malo strpljenja pa kupi neko pojacalo kako treba za taj sub. to dans bar nije tesko kao sto je bilo prije par godina.

ako ti je 308 DVC trazi monoblok
ako ti je 308 SVC trazi pojacalo koje ima u mostu 300W i to onda bude druga prica.

mada sa dobrom kutijom moze se i sa 200ak wati dobra buka napraviti.
 
Član
farise napati ti mene
may. music power 1400 w
normal power 400 w
spiker size fi 30 cm
impedance 1 ohm or 4 ohms (2 ohm dvc)
sensitivity 91 db+-1,5 db (in car,input:1w)
frequency response 20 hz to 180 hz (-20 db in car,input:1w)
gross weight 7.10kg 15 lb 10 oz
ja jos da napisem kutija je crvene boje :lol:

1
 
Član
ok mogu mu spule u seriju pa na to pojacalo sto si kupio. nece biti glasno ali ce svirati. za ozbiljnije sviranje trazi jace pojacalo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top