Pomoc - ZMIGAVAC-

Pomoc - ZMIGAVAC-

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me kako mogu na svojoj hondi napravitio da kad upalim pozicju da mi svijetli zmigavac.. (nesto kao u auta iz amerike) kao sto je .nOKe uradio na golfu... ali da kad upalim zmigavac da se onda gasi.... tj. zmiga... pa ako netko znam molio bih za pomoc..
 
Mislim da se to kupuje komplet zmigavac (barem unutrasnji dio) i mjenja, barem znam da je tako kod golfa 2, s tim sto onda nema 2 prikljucka nego 3, poziciju plus i minus (+ i - od zmigavca).
Ako grijesim neko ce me vec ispraviti.
 
Član
Hm postoji i drugi nacin a ,naprimjer u zmigavac ubaciti jos jednu sijalicu,i dovesti s pozicija struju,mozda tako
 
Član
to sam mislio uraditi.. ali neznam sta kad bude trebalo zmigati hoce li se vidjeti razlika....
 
Pa umjesto obične staviš dvopolnu sijalicu, kakve dvije pobogu cccc...naravno onda spojiš sa pozicijom i imat ćeš oboje da radi, što ne bi radilo?
 
Član
Hvala puno... jos samo sad na nađem auto koji ima dvopolno grlo u stop lampi u vecine auta ide ona velika ploca metalna preko cijele stopke...
 
mario05 je napisao(la):
Hvala puno... jos samo sad na nađem auto koji ima dvopolno grlo u stop lampi u vecine auta ide ona velika ploca metalna preko cijele stopke...

Hm...ne znam sta mislis za stope al naprijed mislim da ti treba samo ta dvopolna sijalica al ne znam tacno preko cega se spoji na poziciju jer je kod mene to bilo na stopkama samo ali ne da zmigavci svijetle nego pozicija, kocnica i maglenka zajedno spojene u poziciju, na mjestu gdje je maglenka sstavljene slabije sijalice a gdje je kocnica ta dvopolna sijalica normalno...
Kod mene imaju te pozicije u farovima al nisu spojene nego samo na zmigavac sto se meni i svidja, nerviralo bi me da mi ono zuto svijetli unutra :icon_smile:
 
Član
Moram izmjeniti komplet grlo.. jer dole na dnu sijalice u dvopolnog su dvije plocice razdvojene ima dva PLUS-a...
 
Početnik
djavolica je napisao(la):
Pa umjesto obične staviš dvopolnu sijalicu, kakve dvije pobogu cccc...naravno onda spojiš sa pozicijom i imat ćeš oboje da radi, što ne bi radilo?

svaka cast :) ja sam autoelektricar :) svakako dobar post :)
ubacis dvopolnu sijalicu i to je to ;) samo sto ce mozda na sijalici morati
lemiti zice ali nebitno napravit ce ono sto zeli :)
 
Član
mercedes_124 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa umjesto obične staviš dvopolnu sijalicu, kakve dvije pobogu cccc...naravno onda spojiš sa pozicijom i imat ćeš oboje da radi, što ne bi radilo?

svaka cast :) ja sam autoelektricar :) svakako dobar post :)
ubacis dvopolnu sijalicu i to je to ;) samo sto ce mozda na sijalici morati
lemiti zice ali nebitno napravit ce ono sto zeli :)

moze li se zalemiti zice na dvopolne sijalice.. (ja se nerazumijem u struju.. i strah me je od zapaljenja) i ubacim tu sijalicu u postojece grlo.. i to je to??
 
Član
Imas 1001 auto sa tim grlom za dvopolnu, a mozes i prikopcati preko releja za zmigavce da on ugasi sijalicu kada das zmigavac, tj da blinka a cim ugasis zmigavac pozicija ostaje da svjetli, neznam tacno kako to ide al znam 100% da moze, kod mene je jedan momak u komsliku to radio na golfu 2 al jbg odselio :)
 
Početnik
mario05 je napisao(la):
mercedes_124 je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Pa umjesto obične staviš dvopolnu sijalicu, kakve dvije pobogu cccc...naravno onda spojiš sa pozicijom i imat ćeš oboje da radi, što ne bi radilo?

svaka cast :) ja sam autoelektricar :) svakako dobar post :)
ubacis dvopolnu sijalicu i to je to ;) samo sto ce mozda na sijalici morati
lemiti zice ali nebitno napravit ce ono sto zeli :)

moze li se zalemiti zice na dvopolne sijalice.. (ja se nerazumijem u struju.. i strah me je od zapaljenja) i ubacim tu sijalicu u postojece grlo.. i to je to??

naravno da mozes :) zasto nebi mogao? :)
da te nebi bacali na veliki trosak to ti je jedna od najboljih opcija..
pritom nebi mijenjao stopku niti bilo sta ;) znaci samo zalemis zice..
a zapaljenje heh smijesno :) ne mozes to zapaliti ne brini se :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top