Pomoc u izboru 8.000-10.000 KM auto

Pomoc u izboru 8.000-10.000 KM auto

Član
A ovog pacienta Emila :D

Tipični bošnjo samo svog konja hvali i u golf se zaklinje ...66kw to kida to leti ode na nebo gore pa sidje dole a neće nikad preći 5l, sa golfom Vgti ide identično ... i ono najbitnije u predstavljanju auta stoji :D .... vozila ga neka stara gospodja koja je godišnje prelazila izmedju 10 i 15 hiljada km (vidi se po servisima).

Golf IV 1.9 TDI 66KW - Generation Edition
2000 godište,prešao 178.000km (provjereno),servisi rađeni svakih 10.000km u ovlaštenim servisima

kao i svaki golf uvezen u Bosnu sve su babe vozile il hadžije samo petkom na džumu išli :D

Kupi koje bude najočuvanije sa servisnom knjigom, malo predjenih km i što mladje ne baziraj se puno na marku sta god uzmeš valjat će :D
 
Član
Vozila iz VAG grupacije su jednostavno precjenjena!

Npr. Ja kupio VW Lupa 2010. za 5900 KM nakon 2 godine ga prodam za 5500KM -VW jebiga, stabilniji na trzistu od Engleske funte! ;)

od opreme imao: ABS, Airbag 2x, Alu feluge... i 230.000 KM na satu. ocuvan manje-vise za tih 230.000, lak katastrofa. hrdja svuda...

nakon 7 dana kupim Astru G 1.6, za 5900 KM

oprema: Klima, ABS, 4 Airbaga, Alarm, Podizaci stakala, Komande na volanu, Alu feluge, Velur sjedista, 4 vrata, i jos xxx stvari. na satu 103.000 KM, provjereno, lak ko koza od novorodjenceta



ali ako za astru za 2 godine budem dobivao 4000 KM, bicu sretan


toliko o VW cijenama

LP
 
Član
U medjuvremenu doznah da recimo C3 nema pokazivac temperature motora, vec samo lampicu koja se pali kada je auto "pred pregrijavanjem". Osim C3, isto ga navodno nemaju ni nove fieste, fabije, ibiza, polo.. ili imaju samo neke serije istih..

Zna li neko imaju li ga P 207 i 307, Focus, Megane, Grande Punto i Stilo? (nadam se da imaju) :icon_confused:

Znam da to nije nesto najvaznije u autu, ali ja u svom Puntu koji trenutno vozim imam taj pokazivac, mozda je samo navika, ali iskreno to bi mi smetalo da fali!
 
Član
207 i 307 imaju pokazivac temp motora, dok 407 ima i temp ulja ;)

moj glas isto ide navedenim modelima... kolko se tice djelova nek ti ne bude briga, tu su cijene kao i sa VW-om novijih modela, necemo porediti sa golfom 2
 
Član
Druze mani se tih auta jebes to, jest da su extra dobra auta udobna npr peugeot ford je takodjer udoban ali svi su za odravanja zafrkani.. na tim autima gubis brdo para ja sam kupio pezoa 407 prije 2 god platio ga 20.000 KM a sad ga ne mogu prodati ni za 14.000 KM niko se ne javlja jos je 2008 godina full oprema ali .. Uzmi Audi BMW vise ce ti audi 2002 god preci nego neki pezo 2005 godina ako me razumijes
 
Super Moderator
Bil mazdu 6? 2.0 diesel 100kW uvezena iz svicarske nedavno, karavan, 230000km presla, 2 seta felgi i guma, xenon, bose muzika itd. Tu je negdje cijena ako si zainteresovan mogu sutra provjeriti sve
 
Član
allroad je napisao(la):
Bil mazdu 6? 2.0 diesel 100kW uvezena iz svicarske nedavno, karavan, 230000km presla, 2 seta felgi i guma, xenon, bose muzika itd. Tu je negdje cijena ako si zainteresovan mogu sutra provjeriti sve

vidis da je covjeka strah pezoa kupit a kamoli mazdu :lol: :lol:
 
Član
http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/

evo ti na ovoj stranici imas sve modele kliknes na model i na godiste i izbaci ti sve o njemu kakav je unutra sta se moze naci od opreme kakav mu je insturment sat koje pokazivace ima koji su motori u opticaju i sl....imam 6-7 ljudi koji voze 307 i redizajn i obicne i niko se ne zali, jedino je jaranu rikno bsi al napravio je dosta sa njim doduse u kakvom je salonu kupio auto (likovi poskidali i one plastike sa motora i akumulatora) dobro je da nije izgorio....jbg dobar sam sa svima da nesto nije uredu sa autima ja bi prvi cuo...

istu ovakvu stranicu imas i za citroen, ako hoces malo vise love odvojit imas c5 redizajnirani imaju vazdusni ovjes zakretanje farova u krivni prednje zadnje park senzore i sl to kad kupis hadzija si motori su isti ko na pezou...

sto se tice mazde 626 zadnju generaciju uzmi neces se pokajat, ja se na takvoj naucio vozit oprema nije revolucionarna al je auto ko zmaj sipaj i vozi
 
Član
allroad je napisao(la):
Bil mazdu 6? 2.0 diesel 100kW uvezena iz svicarske nedavno, karavan, 230000km presla, 2 seta felgi i guma, xenon, bose muzika itd. Tu je negdje cijena ako si zainteresovan mogu sutra provjeriti sve

Ne, hvala ti. Jedini razlog zato sto nisam zainteresovan za karavan.
 
Top