POmoc remus i filter :)

POmoc remus i filter :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZELA GTI je napisao(la):
Nedavno je jedan momak sa foruma trebao ići na polaganje vozačkog.Napušio se i napio prije polaganja i položio od prve;)Probaj i ti

Heherhe necu ja to pokusavati :icon_biggrin: ako Bog da znam voziti naucio sam i po pravilima uz instruktora nego mi pjesaci jedini prave problem kako ljudi lete glavom bez obzira ccc odosmo malo offtopic al hajd :cool:
 
na koga si se naklatio sa oktaviom pa te bas ona konkretno interesuje...jaca je na medjuubrzanjima, ali od semafora do semafora kao znas saltat kako treba mozes...puno je oktavia teza ja mislim...koje godiste ti ej astra? koji model? ako je f tj ona od 1991 godine onda si 400kg laksi...i oktavia ima 105ks a ne 110...e sad neznam koja ti ej astra jer G 1.6 16v ima 105 ks, a obicna 1.6 F ima 101...koje godiste?
 
tito_i_partija je napisao(la):
na koga si se naklatio sa oktaviom pa te bas ona konkretno interesuje...jaca je na medjuubrzanjima, ali od semafora do semafora kao znas saltat kako treba mozes...puno je oktavia teza ja mislim...koje godiste ti ej astra? koji model? ako je f tj ona od 1991 godine onda si 400kg laksi...i oktavia ima 105ks a ne 110...e sad neznam koja ti ej astra jer G 1.6 16v ima 105 ks, a obicna 1.6 F ima 101...koje godiste?

Jarane G astra a u ovog oktavia i crveno 110 ks tako on kaze a ja mislim da sam ipak jos laksi sa ovom astrom g al zar nemam 101 ks :S a kad stavim remus i KN bi li mi to sta pomoglo da ga uzmem ??
 
Član
Već su ti gore rekli.KN ti daje 15 konja + remus 25 konja = imati ćeš oko 140 konja.Plus kada dodaš da ti je auto lakše,švabo i dobar vozač za volanom,nijedna škoda ti neće moći ništa!derati ćeš ga kao budalu;)
 
Početnik
nemojte raja furati momka...
eo ovako iskreno...protiv octavie 1.9 tdi (130 KS) nemas teoretske sanse, octavia nabija do 100km/h ispod 10 sec, mislim tacno 9.7, dok tebi treba ja mislim 11.5 sec... bez obzira na razliku od oko 250-270 kila između ta dva auta nemas sanse naravno ukoliko ti nisi profi Drag vozac a vozac octavie neko zensko koje krece s 500obrtaja:):):)

k&n i remus ce ti zajedno dati 0,0001 konj tako da nema nista od te radosti, odziv na gasu i kao sto neko rece psiha da letis ce postojati al od konja nista...

nadam se da sam pomogao...pozz i sretno!

evo malo sam surfao i napravio konstataciju sa clanom "oggy boy" i skontali smo da bi s poliranim usisom mogao poderati tu octaviu...
ima vec negdje na forumu post o granulaciji pijeska koja se koristi za uvlacenje u masinu ;)
 
Član
astra1616v je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
dobit ces bolji zvuk naravno i malo snage(imat ces osjecaj vece snage veci nego sto si ustvari dobio....Remus djeluje na psihu vozaca...hihihi) ,ako si odabrao odgovarajuci filter i lonac za astru...potrosnja se nece puno mijenjati,a motoru ti nece skoditi filter i lonac koliko ce tvoja desna noga koja zeli odsvirati koju meodiju u C dur-u (na nekih 5000 RPM) hihihi......samo postavljaj,i postavi onda koju slikicu ili kakav klip,pa da ocjenimo valjal sta!!!
pozdrav
 
Član
zmayich je napisao(la):
nemojte raja furati momka...
eo ovako iskreno...protiv octavie 1.9 tdi (130 KS) nemas teoretske sanse, octavia nabija do 100km/h ispod 10 sec, mislim tacno 9.7, dok tebi treba ja mislim 11.5 sec... bez obzira na razliku od oko 250-270 kila između ta dva auta nemas sanse naravno ukoliko ti nisi profi Drag vozac a vozac octavie neko zensko koje krece s 500obrtaja:):):)

k&n i remus ce ti zajedno dati 0,0001 konj tako da nema nista od te radosti, odziv na gasu i kao sto neko rece psiha da letis ce postojati al od konja nista...

nadam se da sam pomogao...pozz i sretno!

evo malo sam surfao i napravio konstataciju sa clanom "oggy boy" i skontali smo da bi s poliranim usisom mogao poderati tu octaviu...
ima vec negdje na forumu post o granulaciji pijeska koja se koristi za uvlacenje u masinu ;)



i ima 300ccm manje i nije turbaka, znači u startu nije jači!:cool::cool::cool:;) sretno:cool::cool:
 
Član
opeto se poceli razacivat konjima:D

1000-ta tema s ovakvim pricama i razbacivanjima konja...

nema tebi konjica bez chipa.....:cool::cool:
 
Član
ocistio sam temu od spama,nastavite pricu o naslovu teme...

Decko je fino pitao za savjet,ako neko ima volju neka odgovori,svaki dalje spam bice kaznjen.
 
Član
passat2003 je napisao(la):
pa koliko si ti to spreman uloziti zar nije bolje uraditi cip ako mozes .....

i ja mislim da bi mu to bilo najbolja investicija... najviše snage za dobru cijenu:cool::cool: jer turbo je užasno skup, a ove đerebeze: ausouh filter je neznatno za kW:cool::cool:;);)
 
Član
jednostavno se obratis na nick SM chip tuning i trazis savjet et...;);)

:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Filter i sportski zadnji lonac ti nece pomoci da dobijes KS, vec samo zvuk motora (ides na blef i plasis raju po semaforima). Nesto vise KS mozes dobiti ako promijenis cijelu ispusnu granu (otimisticki gledajuci oko 10 KS). Chip tuning ti nece donijeti puno KS na benzincu (10-15 KS eventualno). Najbolji rezultati se dobivaju na turbo motorima kad je u pitanju chipovanje ECU-a. U svakom slucaju, sve ti to ne treba jer ces da vozas sa sobom znak P dvije godine.
 
Na kraju krajeva kome treba toliko snage da povecava,jedino onima koji ce ici na street race a svim ovim mladim vozacima kao i svi koji su pocelo brzina na pocetku je adrenalin ali malo treba pogledati vijesti i vidjet sta se desava.Neki dan gledam mladic bez vozacke,maloljetnik poginuo u nesreci i usmrtio zenu na putu,i jos negdje sam citao na forumu kako neko govori da vozi bez vozacke i jos ga ostali korisnici nadmudruju to jarane ovo ono,mislim da to ne bi trebalo....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top