POmoc remus i filter :)

POmoc remus i filter :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh drug pardon kolega :D svidja mi se tvoj stil voznje :) da ti dam informacije iz prve ruke kod mene je tigra 1.6 16V 106ks imam i "remus" i "knn" sto se tice snage tu nemas nista vise nego sa serijalom a sto se tice te oktavije ne znam koliko je astra teza od tigre i kako to ide inace sa tigrom sam cijepao sve do 115 konja naravno dizele :) i kroz malo guzve po gradu. Benzin smijes do crvenog a dizela Bgmi rijetko ko cijepi tako jako. Jos samo jedan savjet pazi se malo ovih kamera ja sam u godinu dana voznje uspio nabrati 5 glava kazni i ko zna kad cu opet dobit vozacku ipak drago mi je cut da jos uvjek postoji neko ko voli adrenalin i brzu voznju i spreman je da rizuikuje u ime toga ;) sve ovo nesto stayle muzika vako nako. Samo naprijed odlicna masnina za pocetak da se malo ustelis pa aBd da i ti i ja predjemo na nesto sa 200+ konjica :icon_smile:
 
:icon_exclaim: :cool: Sve ti igra ulogu montiranja remus-a! Ako imas katalizator neces izvuci max. od remusa! Sto prije ispuva gasove bolje se manifestuje na krajnje obrtaje (potezanje...octavia...ovo ono!) ;) Nermin ti je odlicno objasnio kako to radi...znaci tu snagu neces osjetiti pri manjim obrtajima, tek kad pocne da grana, 5500 rpm 6000 rpm tu imas punu snagu motora, budi ti adrenalin i budi se pomisao da je pod haubom krdo konja! K&N filter ima ulogu poboljsanog usisavanja vazduha, znaci stvara vrtlog zraka (kovitla zrak) i brze puni cilindre (kao "mini" turbina) :123: tako da i tu imas nesto snage koju ti niko ne moze tacno reci nego moras da je osjetis!!! Brzi si sigurno od oktavije samo je stvar tebe, vozaca! :icon_biggrin:

P.S. Naspi na OMV-u bezolovni 100-tku i ima da leti!!! :cool:
 
Član
corrado16v je napisao(la):
:icon_exclaim: :cool: Sve ti igra ulogu montiranja remus-a! Ako imas katalizator neces izvuci max. od remusa! Sto prije ispuva gasove bolje se manifestuje na krajnje obrtaje (potezanje...octavia...ovo ono!) ;) Nermin ti je odlicno objasnio kako to radi...znaci tu snagu neces osjetiti pri manjim obrtajima, tek kad pocne da grana, 5500 rpm 6000 rpm tu imas punu snagu motora, budi ti adrenalin i budi se pomisao da je pod haubom krdo konja! K&N filter ima ulogu poboljsanog usisavanja vazduha, znaci stvara vrtlog zraka (kovitla zrak) i brze puni cilindre (kao "mini" turbina) :123: tako da i tu imas nesto snage koju ti niko ne moze tacno reci nego moras da je osjetis!!! Brzi si sigurno od oktavije samo je stvar tebe, vozaca! :icon_biggrin:

P.S. Naspi na OMV-u bezolovni 100-tku i ima da leti!!! :cool:

ljudi odakle čupate ove teme??momak bio na forumu 2 puta,postavio temu i nije se vraćao.sami sebi savjete dajete
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top