Pomoc-pisanje zalbe za kaznu

Pomoc-pisanje zalbe za kaznu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ma ako ti je prvi put bice verovatno uslovna na godinu dana uz oduzimanje dozvole na 3 meseca.. barem tako je meni bilo za prvi udes :D

na kraju krajeva kome jos treba vozacka dozvola da bi upravljao autom, right? :D
 
Član
e to ti nebi znao reci, nisam siguran al mislim da nije kasno...dok rijetko skroz izdaju maximalnu kaznu a tebi je to kako vidim prvi prekrsaj tako da nemaju razloga...
 
ipak cu ja sutra predat podatke ko je vozio,a dobit ce i pismo zalbe...ne gubim nista...sto da strahujem koliko ce njima pasti na pamet,da me kazne...borit cu se do kraja :D
 
Član
a sto ne predas da je vozio neko ko nikad ne vozi auto u porodici,i nek njemu oduzmu vozacku a ti platis kaznu i et :)
 

MTR

Član
kakva zalba , snimljen si brate i gotovo , samo javi ko je da ko drugi na nahebe
 
u porodici imaju buraz i stari,a treba im vozacka vise neg meni,tak da ne mogu nista :icon_sad:

jos jednom ponavljam,nije mi problem platit kaznu i nek mi uzmu vozacku,al da to bude neka minimala,samo mi je to bitno i zato cu pokusat nesto sredit ;)

hvala vam svima na pomoci
thumbs.gif
 
Član
emir_89 je napisao(la):
kad te uslika, nema tu nikakvog sredjivanja, da si titin tito. isto tako i kad ti vec napise kaznu. nema ko prije cijepanja. znam za slucaj kad je drot slucajno zapiso kolegu drota za parkiranje i posto se nije moglo pocijepat, dogovorili se da popola plate...

PS. ovo je bilo na onaj gore komentar sto je neko napiso, "da si mi odma javio, pokuso bi nesto sredit"...

Ma ne budi djetinjast :D
 
Astra je napisao(la):
tvrdoglavi mozes li mi rec koja petlja jer ne kontam gdje u zenici ima kamera?

nije u Zenici drug,neg na onom glupom semaforu na M17 u Misuricima,opcina Maglaj...ja haveru pokazujem prstom kameru i proletim kroz crveno...

i pazi sad ovo,ja vozim dalje za Zenicu onako,ko popisan i vidim nesto mi hebe zivce,kad ono pjeva Serif onu pjesmu "znakovi,pored puta meni govore...."
joj kad nisam razbio kas :lol: :lol:
 
Član
flash_back je napisao(la):
ma ako ti je prvi put bice verovatno uslovna na godinu dana uz oduzimanje dozvole na 3 meseca.. barem tako je meni bilo za prvi udes :D

na kraju krajeva kome jos treba vozacka dozvola da bi upravljao autom, right? :D



ja kolko znam da vise nema uslovne...
 

JD.

Član
tvrdoglavi je napisao(la):
jos samo ovo nodi...ako mi ipak ne dodje minimalna kazna,hocel biti kasno za zalbu :icon_question: znaci kad vec dodju uplatnice (po nekoj logici ne bi trebalo,al et nemam iskustva)

pa napisao sam ti vec, uz uplatnice dobijes i prekrsajni nalog (isto ko kad te zaustave pa te kazne) , na prekrsajnom nalogu imas objasnjeno kako ces da se zalis ako se ne slazes sa kaznom

tako da ako ti dodje veca kazna od minimalne, potpises se u donji desni ugao, posaljes nalog na sud i onda cekas poziv na sudsko odlucivanje


ako vec hoces da ti pomognemo pa mozes valjda malo i procitat sta ti napisemo ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top