pomoc oko velicine felge... hvala!

pomoc oko velicine felge... hvala!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
steta sto nisu 19 al hajd,vidices kad stavis da si mogo za broj vece opanke kupit,lako je malo spuzve metnut u opanke kad ima viska :)
 
Član
evo cekam slike auta sa felgama danas ili sutra.... pa cu da vidim.... jesam li se zajebo.... i hocu li morati spustati....
 
Član
da li je moguche.... 18" 225/40/18 velika za golfa 4.... fabricki je spusten malo... al rub gume udara o blatobran.... i na rupicama... rub udara o blatobran... i ne mere se smotati... da li je to moguchee???? danas probo staviti felge... i ne... ne ide
 

IGY

Član
bulex je napisao(la):
da li je moguche.... 18" 225/40/18 velika za golfa 4.... fabricki je spusten malo... al rub gume udara o blatobran.... i na rupicama... rub udara o blatobran... i ne mere se smotati... da li je to moguchee???? danas probo staviti felge... i ne... ne ide

mozda da uzmes malo manji profil gume
 
Član
ma kontam ja sve to... al evo ljudi imaju isti profil na golfovima i nema problema.... sad kontam... what a fuck.... pa cak i vece :D
 
Član
ma i meni se svidjaju... al cuj prevelike.... nesto mi tu nestima... ili su moji poludjeli tamo.... pa govore da ne moze..... izgleda valja cekati dok kuci ne odem pa se sam ne uvjerim
 
Član
neshto tu ne stima,okej je profil i sirina,al mozda je previshe spusten...
kod mene nist anije dirano fabricki spusteno malo auto i to je to nigdje nista ne zapinje na 225 35 19
 
Član
moze biti da je previlik profil,kod tebe je 40 a evo kod lov2xlr8 je 35
ali ja cu tipovati da ti je offset felge prevelik u korist vanjske strane
to ti je onaj broj ETxx,provjeri koji ti offset pase na tu velicinu pa ces znati
 
Član
Objasnio sam mu sinoc, ET je garant u pitanju. Obim je svega 0.8% drugaciji od fabrickog, dakle nemoguce da popuni blatobran toliko.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top