pomoc oko parttion magic??hitnooo

pomoc oko parttion magic??hitnooo

Član
ma ne znam šta da ti kažem ne mogu d avjerujm da se može sjebati particija ako instaliraš smao program koji i ne radi u mom slučaju, i odjednom nestane d:, na kojem s enlazi 550gb prostora a nije zauzeto ni 10 %, a na drugoj c 50%, zauzeto i radi sve......ne kontam kkako je mogla nestati.....pozzz
 
moguce je ako je u pitanju ostecenje MTF-a (Master Table Filesystem),,,,,,, sto je kod tebe najvjerovatnije......

Jesi li gledao da nije slucajno nestala oznaka slova particije pa da je win ne vidi?????

Desni klik na My Comp, Manage, pa Disk Managment
diskmanagement.gif


Ako ti je slucaj kao za gornji disk 0 (donji dio slike), s tim sto nemas slovo u zagradi za disk, onda mu samo dodjeli slovo i sve je ok, znaci ako je plavo na obje particije
Ako je slucaj kao sa donjim diskom 1, moraces programom tim ili nekim drugim
 
Član
drug sad sam gledo gore mi je samo c:, jedan, a dole u skolpu c ima i ovaj odjeljak što mi falii plavo je naravno.....

tj gore samo c: a dole gdje je disc 0 imaju obje particije????
 
bad_look je napisao(la):
drug sad sam gledo gore mi je samo c:, jedan, a dole u skolpu c ima i ovaj odjeljak što mi falii plavo je naravno.....

ako je plavo, kao sto je na slici u donjem dijelu za disk 0, onda ti nema slova za disk, imao neki dan takav problem, samo idi desnim klikom na taj drugi plavi dio i nadji nesto kao Change Drive Letter, dodaj mu neko slovo i OK, trebalo bi sljakati...;)
 
Član
ma piše d aje nemogu će to odraditi jer nešto disc managment console wiev is not up to date, i kaže da restartujem disc magagment i computer???
 
bice samo ne odustaji, drugu jednom redovno spasavam externi disk tako skoro svaki mjesec..... a pun bitnih stvari, redovan tretman mu postao hahahahahha
 
Član
hahhaha ma dobro je kad ima takvih ljudi koji znaju i hoće pomoći.....jer fakat ovo me nije snašlo do sad......jer ne vidim logkie ako nešto nije uništeno odnsono izbrisano što se ne bi moglo vratiti??
 
hahahahhaha, kako bi tek da spasavas nesto sto bas bas moras, ako propadne jadi, mozes cuze zaglaviti hahahahahahha

ako ne uspijes sam javni se na PM pa se nadjemo zavrsicu ti ja to sutra..... pozzy odoh spavati
 
Top