pomoc oko parttion magic??hitnooo

pomoc oko parttion magic??hitnooo

Član
Naime istaliralo sma partition magic koji nije ni radio kkao treba obrisao sam taj program i sada nema local disc d: nigdje a tamo imam dosta važnih podataka, pomozite koji znate da vratim to nekako??????pozzz
 
pogledaj pod disk managment u device manageru ima li diska, tj particije,mozda je izgubila slovo ta particija pa je ne prikazuje u my comp....
Ako nije tu pokusaj podatke vrnuti pomocu Active Partition Recovery,free je i spasava cijelu particiju ukoliko je MTF ostecen....
U svakom slucaju nemij da formatiras particiju jer bi mogao teze na taj nacin vrnuti podatke....
 
Član
ima skini program pod imenom get data back ntfs nije free ali je dobar program vraca 99% sve
 
Član
moze vratiti particiju al nemoze podatke sa nje u tome je fazon...i meni se desilio i nije bilo ljeka,,,pa vi budite optimisticni koliko god hocete ;) al vjeruj volio bi da se moze vratiti...sretno ;)
 
Član
Vrati particiju, pa pokreni program koji sam ti preporucio, odaberi funkciju format ili sta ti je vec od ponudzenog odgovara uzroku problema. vrati podatke, ali moras odabrati neki drugi disk za povrat podataka logicno da nemoze vracati na disk sa kojeg vrsi povrat izgubljenih informacija malo je komplikovano ali 99% radi.
ne pricajte ako niste ovaj koristili program cak sam i sa nekih kvalitetnijih sd micro kartica cupao podatke nazad.
jedino dugo traje ali u zavisnosti od preformansi vaseg kompjutera.
 
edinko je napisao(la):
Vrati particiju, pa pokreni program koji sam ti preporucio, odaberi funkciju format ili sta ti je vec od ponudzenog odgovara uzroku problema. vrati podatke, ali moras odabrati neki drugi disk za povrat podataka logicno da nemoze vracati na disk sa kojeg vrsi povrat izgubljenih informacija malo je komplikovano ali 99% radi.
ne pricajte ako niste ovaj koristili program cak sam i sa nekih kvalitetnijih sd micro kartica cupao podatke nazad.
jedino dugo traje ali u zavisnosti od preformansi vaseg kompjutera.

koristio doticni program i jako lose mi se pokazao.... bar za moje potrebe, veoma slabo mi je vracao, ali opet nekima drugima je bio ok, kao i tebi....

vracanjem particije sa Active Partition Recovery sam spasavao diskove od po 500GB za 40min posla max, jer su preko USB isli..... fora je sto ne dira podatke, samo MTF (ako znas sta je) popravi i rijesena stvar, ostalo ne dira.... mnogo mi je ucinkovitiji od GDB ;)
 
Član
zen3dom je napisao(la):
edinko je napisao(la):
Vrati particiju, pa pokreni program koji sam ti preporucio, odaberi funkciju format ili sta ti je vec od ponudzenog odgovara uzroku problema. vrati podatke, ali moras odabrati neki drugi disk za povrat podataka logicno da nemoze vracati na disk sa kojeg vrsi povrat izgubljenih informacija malo je komplikovano ali 99% radi.
ne pricajte ako niste ovaj koristili program cak sam i sa nekih kvalitetnijih sd micro kartica cupao podatke nazad.
jedino dugo traje ali u zavisnosti od preformansi vaseg kompjutera.

koristio doticni program i jako lose mi se pokazao.... bar za moje potrebe, veoma slabo mi je vracao, ali opet nekima drugima je bio ok, kao i tebi....

vracanjem particije sa Active Partition Recovery sam spasavao diskove od po 500GB za 40min posla max, jer su preko USB isli..... fora je sto ne dira podatke, samo MTF (ako znas sta je) popravi i rijesena stvar, ostalo ne dira.... mnogo mi je ucinkovitiji od GDB ;)
ovaj kriticki dio se vise odnosilo na skeptike :D
meni je 40 minuta dugo :) nebih nikog da uvrijedim.
sluzi me super stim da je u pitanju bilo formatiranje i kopiranje neceg drugog preko vec postojeceg, obaranje sistema, neke crkotine i slicno.
 
e ako 500GB USB preskeniras prije sa get data back svaka cast :D

p.s. svi ovi programi su maltene isti, ali jbg kako se ko na koji navikne, najbitnije je da uspiju obaviti funkciju zar ne.......
 
Član
e sad ću baš pokušati sa vim
što ti kažeš
zendom...


jer meni treba particiju d avrati i naravno podatke......probaću sad..pozzz

e sad ima ovih 6 opcija za ovaj program koju treba skinuti ne znam????
http://www.partition-recovery.com/download.htm

e našao sam d ovaj svoj disk kako ga vratiti sad preko ovog programa pitanje za Zendom na šta da kliknem??pozzzzz

kako sad ljud da vratim patriciju pomagajte našao sam je...i instalirao ovaj program jel treba sad na scan ići da se vreti??????
 
Član
Zna li ko kako radi ovaj program?????

aha radim super scan samo je velik disc 640gb, pa dok odradi....i znači kliknem recover i biće tamo u my computers local dic c i d??pozzz
 
ako te bede zezao taj program, tj ne mognes se snaci, u sklopu njega u All Programs imas i Active File Recovery, nakon SuperScan mozes vracati folder po folder na drugu lokaciju....
 
Član
ma menis amo treba da se vratii particija u my computers gdje je i bila a gledo sma ja u njoj su svi podaci??jel to moguće preko ovog samo recovery??pozzz
 
Top